Міжнародний освітній семінар “Excellent Teachers Training”

25 квітня 2018 року в КНР, у місті Цзіньхуа розпочав роботу Міжнародний освітній семінар “Excellent Teachers Training”, учасниками якого стали представники майже 60 країн світу. Програмою заходу передбачено аналіз Національної стратегії  розвитку системи освіти КНР, ознайомлення з кращими освітніми практиками, професійні дискусії та рефлексії, обмін міжнародним досвідом для формування простору нового мислення та впровадження освітніх реформ країн учасників.
Важливим для України й української освіти є той факт, що за підтримки Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації учасниками заходу від нашої держави стали  Бендерець Н.М., проректор Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти»; Пахомова Т.Г., методист іноземних мов КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників»; Проскура О.І., директор Київської гімназії східних мов № 1. Інформація та досвід, отримані під час Міжнародного семінару, будуть поширені серед усіх учасників освітнього простору – від середньої школи і до вищої, а також серед педпрацівників усіх ланок.
Беззаперечним є той факт, що участь у такому семінарі українських освітян відкриває нові можливості розвитку, механізми, досвід, який сьогодні є надзвичайно важливим в умовах реформування освіти України та впровадження Нової української школи.

Please follow and like us: