Свято Дівалі

Дівалі символізує перемогу світла над темрявою. Святкування триває п’ять діб поспіль наприкінці індійського місяця Ашваюджа або ашвіна. Зазвичай це припадає на жовтень-листопад і є найочікуванішим часом року в Індії, що за значенням перевищує навіть новорічні святкування.

Дівалі– індійське свято вогників у Київські гімназії східних мов №1 святкували 07 та 08 листопада 2018  року. Учні четвертих класів привітали наймолодших гімназистів – першокласників зі Святом. Цікаво розповіли про традиції святкування, співали індійських пісень та дарували смаколики з побажаннями на прийдешній рік. Учні середньої школи організували на перервах між уроками пізнавальну вікторину про Індію, та дарували цукерки усім учасникам розваги.

Святкову атмосферу тематичних  уроків подарував волонтер-носій мови  посольства Республіки Індія в Україні пан Кумар Ананд. Класи прикрасили малюнками та свічками. Вогонь у гімназії  вирішили не запалювати, натомість діти взяли з собою частинку Свята – свічку, щоб зробити це у сімейному колі, разом з близькими та рідними людьми. Сподіваємося, що запалені вогники  допомогли відчути частинку Свята далекої та близької Індії.

Підготувала святкування Дівалі в гімназії вчитель гінді Джаміля Хмелькова.

Please follow and like us: