На міжнародному конкурсі «Китайський міст» перемогла українська команда

На міжнародному конкурсі «Китайський міст» перемогла українська команда
21 жовтня у Китаї завершився 11-й Міжнародний учнівський конкурс «Китайський міст», в якому взяла участь дівчина із смт Глеваха Васильківського району Євгенія Халабаджах, учениця Київської гімназії східних мов №1. Про її участь у цьому конкурсі ми вже писали з проханням підтримати українську команду шляхом голосування.

Дівчина з Васильківщини перемогла на міжнародному конкурсі
На своїй сторінці у мережі Facebook Євгенія Халабаджах зазначила: «Ми це зробили! Ми переможці «Премії за популярність»! Дякую всім і кожному! Єдність – сила! Ми це ще раз довели всьому світові! Неймовірно щасливі, що Україна знову перша! Слава Україні!»

Дівчина з Васильківщини перемогла на міжнародному конкурсі

Повертаючись додому, дівчина підсумувала: «Китайський міст» – це інший світ – світ без політики, війн та бід! Тут немає стереотипів, бо ми їх самі зруйнували! Тут кожен хоче навчитися мови свого друга. Тут всі запрошують до себе, але в той же час розпитують: «А як там в Україні? Що ви їсте? Чим пишаєтесь?». Тому я скучатиму за моїми новими друзями з Колумбії, Португалії, Німеччини, Мозамбіку, Нігерії, Білорусі, Молдови, Азербайджану, Узбекистану, Коста-Ріки, Гренади, Нової Зеландії, Аргентини та інших країн світу! Звичайно, трошки сумно, проте я повертаюся до Батьківщини! Я вважаю, що вчорашня наша з вами перемога – це доказ для всіх тих, кому я розповідала, що українці дружні! Дякую усім, хто причетний до цієї перемоги! Україно, ми повертаємось!».

 

Джерело: https://www.poglyad.tv/na-mizhnarodnomu-konkursi-kytajskyj-mist-peremogla-ukrayinska-komanda/?fbclid=IwAR1DO2YFcKShFR5TMCeK2iJW8qLXuJSy3_WnZ_eKfo0iPFeloiZ7mTqlHmg

Please follow and like us: