Інформаційне повідомлення

З 05 березня 2019 року у Київській гімназії східних мов № 1 змінюється постачальник шкільного харчування.
Компанія ТОВ “ПОНТЕМ.УА” стала переможцем тендеру на постачання послуг з організації шкільного харчування у закладах загальної середньої освіти Святошинського району м. Києва. Відповідно до Договору, укладеного за результатами тендеру ТОВ “ПОНТЕМ.УА” з Управлінням освіти Святошинської у місті Києві державної адміністрації, компанія здійснюватиме послуги шкільного харчування у 9 навчальних закладах Святошинського району.
Зокрема, до кінця навчального 2018/2019 року, компанія забезпечуватиме  харчування здобувачів освіти 1-4 класів, а також 5-11 класів із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, дітей із сімей учасників АТО та сімей киян, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності у Київській гімназії східних мов №1.
Компанія “ПОНТЕМ” постійно працює над покращенням раціону шкільного харчування та пропонує меню, яке відповідає потребам дитини. Вже в гімназію завезено новий посуд та чашки.
Більше про постачальника послуг шкільного харчування можна прочитати тут  http://pontem.com.ua/контакти/

 

Please follow and like us: