Про результати на ІІ етапі олімпіад 2018-2019 н.р.

За рішенням журі та згідно наказу управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті  Києві  державної  адміністрації  від  22.01.2019 р. № 23 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу    Всеукраїнських   та   Київських учнівських   олімпіад   із   навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» 52 учні гімназії посіли призові ( 1, 2, 3) місця.

 

Математика

Прізвище, ім’я учнів Клас Місце Вчитель
1 Шиян Максим 6-А 1 Литвин Н.С.
2 Христич Марія 6-А 3 Литвин Н.С.
3 Стрикаль Ярослав 7-В 1 Литвин Н.С.
4 Цириленко Артем 8-А 3 Дмитренко В.І.
5 Позниш Ельдар 9-Б 3 Здоренко Т.П.
6 Мизак Марта 10-А 3 Литвин Н.С.

 

Географія

Прізвище, ім’я учнів Клас Місце Вчитель
1 Білецька Катерина 8-Б 2 Малахатка Л.О.
2 Цириленко Артем 8-А 2 Малахатка Л.О.
3 Завадський Ілля 8-Б 3 Малахатка Л.О.
4 Каюк Ярослав 9-Б 2 Малахатка Л.О.
5 Позниш Ельдар 9-Б 2 Малахатка Л.О.

 

Біологія

Прізвище, ім’я учнів Клас Місце Вчитель
1 Федоренко Софія 8-Б 3 Романова І.Ю.
2 Каюк Ярослав 9-Б 1 Романова І.Ю.
3 Зайцева Марія 10-А 3 Романова І.Ю.
4 Кірейцева Ярослава 11-А 2 Романова І.Ю.

 

Хімія

Прізвище, ім’я учнів Клас Місце Вчитель
1 Позниш Ельдар 9-Б 3 Спіріна Л.О.
2 Ахметшин Роман 11-А 3 Спіріна Л.О.

 

Історія

Прізвище, ім’я учнів Клас Місце Вчитель
1 Лижніков Михайло 9-А 2 Довгань В.С.
2 Коверзнєва Ірина 10-А 3 Довгань В.С.
3 Карандась Марк 10-А 3 Довгань В.С.
4 Ахметшин Роман 11-А 3 Андрук Л.М.

 

Українська мова та література

Прізвище, ім’я учнів Клас Місце Вчитель
1 Завадський Ілля 8-Б 3 Ушакова Т.С.
2 Брильова Марія 8-Б 2 Ушакова Т.С.
3 Коваленко Олена 8-А 2 Луцак О.В., Темченко Л.В.
4 Коверзнєва Ірина 10-А 2 Тихоненко Н.М.
5 Задорожна Олександра 10-А 3 Тихоненко Н.М.
6 Олійник Єлизавета 10-В 3 Луцак О.В.
7 Абугалі Аліна 11-В 3 Луцак О.В., Манжелій О.В.
8 Чорна Анна 11-В 3 Луцак О.В., Манжелій О.В.
9 Каленга Діана 11-В 3 Луцак О.В., Манжелій О.В.

Зарубіжна література

Прізвище, ім’я учнів Клас Місце Вчитель
1 Дубініна Ольга 10-А 1 Ігнатенко Е.В.
2 Коверзнєва Ірина 10-А 1 Ігнатенко Е.В.
3 Ковбасюк Андрій 10-А 1 Ігнатенко Е.В.
4 Кірейцева Ярослава 11-А 1 Ігнатенко Е.В.
5 Горніцька Аполінарія 11-А 2 Ігнатенко Е.В.
6 Ахметшин Роман 11-А 3 Ігнатенко Е.В.
7 Стаховська Олена 8-А 1 Семенюк С.І.
8 Білецька Катерина 8-Б 1 Семенюк С.І.
9 Завадський Ілля 8-Б 3 Семенюк С.І.
10 Довгань Майя 8-Г 3 Семенюк С.І.
11 Позниш Ельдар 9-Б 3 Сегеда Ж.П.

 

Англійська мова

Прізвище, ім’я учнів Клас Місце Вчитель
1 Коваленко Олена 8-А 1 Степанюк О.М.
2 Білецька Катерина 8-Б 2 Шиян Г.В.
3 Поліщук Олександра 9-Г 3 Степанюк О.М.
4 Каюк Ярослав 9-Б 3 Цільмак С.О.
5 Халабаджах Євгенія 10-А 3 Цільмак С.О.
6 Кірейцева Ярослава 11-А 2 Цільмак С.О.
7 Чжан Хань 11-А 2 Цільмак С.О.

 

Правознавство

Прізвище, ім’я учнів Клас Місце Вчитель
1 Лижніков Михайло 9-А 3 Новицька Н.І.

 

Фізика

Прізвище, ім’я учнів Клас Місце Вчитель
1 Бабенко Богдан 9-Б 3 Янковська М.М.

 

Образотворче мистецтво

Прізвище, ім’я учнів Клас Місце Вчитель
1 Чумак Олександра 8-Г 2 Фузік Л.М.
2 Зайцева Марія 10-А 1 Фузік Л.М.

 

Please follow and like us: