(Не)конференція EdCampKyiv “Освітня дипломатія» у КГСМ №1

(Не)конференція EdCampKyiv “Освітня дипломатія» у Київській гімназії східних мов № 1

23 березня 2019 р.

Наближається подія, про яку ми ще рік тому не могли навіть мріяти!

23 березня 150 педагогів зі всієї України візьмуть участь у магістральній (не)конференції EdCamp «Освітня дипломатія», яка пройде в нашій гімназії.  http://www.osvitaua.com/2017/06/edcamp-ukraine-2/ .  EdCamp — це (не)конференції для освітян України, які проходять у новому форматі дискусійного заходу для професійного зростання педагогів та вирішення проблем, пов’язаних із їхньою діяльністю. EdCamр працює за принципом «дай, якщо можеш – візьми, якщо хочеш». На таких подіях педагоги обмінюються професійним досвідом і ставлять запитання, які їх хвилюють. Серед учасників Магістральної (не)конференції #міні-EdCampKyivKGSM1 «Освітня дипломатія» будуть присутні спікери, експерти з якими ми вже почали знайомити освітян України на нашій сторінці у Facebook. https://www.facebook.com/EdCampKGSM1/  .

23 березня 2019 Київська гімназія східних мов №1 проведе онлайн-транляцію церемонії відкриття та панельної дискусії в рамках магістральної (не)конференції EdCamp Kyiv  “Освітня дипломатія». Не пропустіть цієї унікальної події, долучайтеся до нашого дружного кола небайдужих та креативних освітян, які йдуть у ногу з часом, а може, і швидше!

Єднання батьків гімназії, учителів та учнів зможуть зробити цей день знаковим і незабутнім для відповідального вчительства України. Ми прагнемо змін і змінюємо нашу освіту, щоб успішно інтегруватися у світовий освітній процес.

Усі працівники гімназії та учні творчо налаштовані та надзвичайно схвильовані в очікуванні цієї події. Починаємо відлік часу!

http://www.osvitaua.com/2017/06/58432/?v=3943d8795e03

Please follow and like us: