Святкування 70-річчя проголошення КНР

27 вересня 2019 року наша гімназія нагадувала яскраву червону квітку, адже цей колір — один із улюблених у китайського народу. А й справді, це барва чогось феєричного, незабутнього й у той же час урочистого. Саме  в такий спосіб  гімназійна родина долучилася до  державного свята Китаю — 70-річчя проголошення Китайської Народної  Республіки, яке народ цієї країни відзначатиме 1 жовтня.

Тож сьогодні до дітей 1-4 класів завітав золотий дракон, а середня та старша учнівські громади могли послухати та повчитися грі на національному китайському інструменті — гуджен, стати учасниками  чайної церемонії, навчитися вирізати ієрогліфи й долучитися до урочистого нагородження юних мовознавців-китаїстів, волонтерів та педагогів, які вчаться та працюють задля популяризації китайської мови в нашому освітньому закладі та й в Україні загалом.

А ще наші учні брали участь у відкритті українського банку з китайським капіталом  (до речі, це перша така установа в Україні). Захід відвідав і привітав із нагоди відкриття Надзвичайний та Поноважний Посол КНР в Україні пан Ду Вей.

Нашими гостями були представники Посольства Китаю з питань освіти та директор Інституту Конфуція в Україні.

Насамкінець відбулася ділова зустріч із уповновпженими особами китайської середньої школи, під час якої директор Оксана Проскура, заступник директора зі східних мов Олена Захарченко, во заступника директора з міжнародної співпраці Оксана Манжелій обговорили питання відвідин КГСM №1 делегацією учнів,  педагогів та батьків із Китаю.

День видався по-справжньому емоційним, яскравим і насиченим подіями.

Please follow and like us: