Фестиваль корейської мови в школах Києва та перший в Україні конкурс знавців корейської мови серед школярів.

25 жовтня  2019 року у стінах гімназії № 290 відбувся Фестиваль корейської мови в школах Києва та перший в Україні конкурс знавців корейської мови серед школярів. У заході взяли участь 17 учнів нашої гімназіі, учителі корейської мови Сидорчук Інна Ігорівна та Вдовиченко Карина Богданівна, во заступника директора з питань міжнародної співпраці Манжелій Оксана Володимирівна, директор Київької гімназії східних мов №1  Проскура Оксана Іллівна. Конкурсні змагання відбувалися за сприяння Посольства Республіки Корея та Корейського освітнього центру. Із вітальними промовами до всіх присутніх звернулися Його Високоповажність Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Квон Кічан, директор Корейського освітнього центру пан Ю Сам Беом та директор КГСМ №1 Проскура Оксана Іллівна.
Неймовірно приємними та, звичайно ж, заслуженими для нашої гімназії були й підсумки конкурсу: два перших, два других та два третіх місця. Отже, шість призових місць із дев‘яти здобули наші гімназисти.
Переможцями та призерами стали: у номінації «Декламація віршів» гімназисти здобули усі призові місця: Кан Діана — 10-А клас, 1 місце, Петренко Єгор — 6-В клас, 2 місце, Лисик Вероніка — 10-Б клас, 3 місце; серед декламаторів кращими були Костюк Надія — 6 -Б, 1 місце та Крижановський Володимир — 6-В клас , 2 місце, а в секції «Каліграфія» — учениця 11-В класу Олійник Єлизавета посіла 3 місце. Переможці та призери отримали прдарунки та сертифікати до корейського ресторану (номіналами 800, 500 та 300 грн). Кожен учасник отримав у подарунок екосумку, письмове приладдя та корейські смаколики. Вагомими були й подарунки за кожне призове місце (глобуси, корейські ліхтарики). А ще отримали призи за вікторину, що проводилася серед усіх присутніх на конкурсі. Молодці!