Науково-практична конференція «Україна, українська мова — світ ХХІ століття у діалозі культурно-мовних, морально-громадянських цінностей особистості та педагогічних систем»

У рамках Дванадцятої Всеукраїнської науково-практичної конференції «Україна, українська мова — світ ХХІ століття у діалозі культурно-мовних, морально-громадянських цінностей особистості та педагогічних систем», яка відбулася 25 жовтня 2019 року в Київській гімназії східних мов №1, наш заклад освіти відвідав радник із питань освіти Посольства Турецької Республіки в Україні, доктор педагогічних наук, професор пан Юміт Йилдиз. Наш високоповажний гість звернувся до учасників конференції з віта

льним словом від імені Надзвичайного та Повноважного Посла пана Ягмур Гульдере, наголосивши на тому, що така діяльність освітнього закладу не лише зацікавила турецьку сторону, а й спонукала до співпраці, основні напрямки якої вже були окреслені в розмові з директором гімназії  Оксаною Проскура, заступником директора зі східних мов Оленою Захарченко, во заступника директора з питань міжнародної співпраці Оксаною Манжелій та вчителями турецької мови Наталею Джигорою, Надією Ухіною та Ольгою Ільченко. Попереду багато нових проектів, зустрічей, освітніх заходів тощо. Дякуємо панові Юміт Йилдиз за те, що відвідав нашу гімназію. До нових зустрічей.