Делегація з міста Гуаньчжоу

В останній день осені з робочим візитом до нашої гімназіі завітала  делегація з міста Гуаньчжоу (Китайська Народна Республіка).

Гостям було запропоновано оглянути навчальні кабінети, етнографічний музей, познайомитися з історією та традиціями Київської гімназії східних мов №1.

Також  гості мали нагоду познайомитися з нашими талановитими дітьми. Надзвичайно тепло зустріли нові китайські друзі тибетський танок, старовинну українську народну пісню (Карина Заєць) та феєричний танок із китайськими ліхтарями (хореограф — Світлана Петрівна Мазуркевич🙏). Окремо було відзначено костюми юних артистів. Дітям — величезна подяка👏👏👏 Молодці!

Гості були вдячні за створення атмосфери затишку, адже на порозі гімназіі їх зустріли два леви (до речі, символи Гуаньчжоу), запашний коровай (дякуємо родині Суменкових🙏), що неймовірно зворушило наших гостей. А ще розмова про співпрацю в затишній залі бібліотеки (дякуємо за гостинність господині  книгозбірні Вікторії Вікторівні Тельчаровій🙏).   

На зустрічі були присутні директор гімназіі Проскура Оксана Іллівна, заступник директора зі східних мов Захарченко Олена Олександрівна, в.о. заступника директора з міжнародної співпраці Манжелій Оксана Володимирівна, учителі китайської мови Сократова Людмила Геннадіївна, Чжен Віра Абрамівна, Хань Ліна, Мілюк Катерина Степанівна. Сподіваємося, що місто Гуаньчжоу  в близькому майбутньому стане місцем навчання наших гімназистів, стажування вчителів і зустрічей із новими друзями🇺🇦🇨🇳

Please follow and like us: