Рецепт перемоги від Соломії Александрової

7 грудня в Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс класичної музики, пісні, танцю і декоративно-прикладного мистецтва, де учениця 7-Г класу нашої гімназії Соломія Александрова здобула 1 місце у номінації «Інструментальний жанр-фортепіано». «Золотий голос гімназії», як ми її називаємо, Соломія не тільки любить співати, але й чудово володіє інструментом! Зараз вона у 7-му класі Київської дитячої школи мистецтв №8, де навчається з 5-ти років. На конкурсі виконала композицію М.Фоменка «Поема Карпат». Очолювала журі заслужена артистка України, оперна співачка Людмила Третяк.
Соломія Александрова на запитання, чи своє майбутнє пов’язує з мистецтвом, відповіла: «Так. З мистецтвом слова, передовсім. Я хочу бути перекладачем, в гімназії вивчаю японську мову. А там, де лунає слово – там і музика. Але сцена мене справді бентежить. Я це відчула на репетиції «Різдвяної пісні в прозі» Ч.Діккенса. Вийшла на сцену й зрозуміла, хочу грати – й неважливо, які ролі, бо впораюся з усіма. Зараз ми готуємо нову п’єсу до новорічних свят. Прем’єра 18го грудня. Не розкриваю інтригу, кого гратиму, але запрошую всіх – приходьте, буде цікаво!»
Ми щиро вітаємо Соломію, зичимо їй нових звершень! І віримо у її майбутні перемоги! Бо Соломія має гарний рецепт успіху – «Це щоденна праця над собою…»