Другий етап Хакатону: БАТЬКИ – ВЧИТЕЛІ ДЛЯ УЧНІВ

#Освітній_ХАКАТОН_2019. Завершився другий етап обміну освітніми ролями у Київській гімназії східних мов №1: БАТЬКИ – ВЧИТЕЛІ ДЛЯ УЧНІВ.
Протягом двох днів з гордістю та сяючими очима учні наввипередки розповідали друзям, як їх тато чи мама проводили цікаві уроки, готувались, підбирали матеріали, шукали такі родзинки, які б могли у майбутньому стати у нагоді навіть педагогам; як професійно виконували роботу заступників директора та директора гімназії.
Не залишались осторонь і вчителі, які тісно співпрацювали з батьками, адже мали спільну ціль – зробити освітній процес для дітей більш цікавим, пізнавальним, життєвим, бо саме від цього тандему «Батьки-Вчителі» залежить, яким буде майбутнє покоління України.
Чудовим завершенням двох робочих днів були майстер-класи від батьків для вчителів, де педагоги могли отримати релакс під час заняття йогою, здобути нові знання про догляд за шкірою та волоссям, виготовити власноруч новорічні прикраси, отримати поради від психологів щодо професійного вигорання. Та, звичайно ж, футбольний матч, який було проведено між батьками та учнями до Всесвітнього дня футболу.
Ці два неймовірних дні промайнули надзвичайно швидко, але залишили в серцях учнів, учителів, батьків теплі відчуття та неповторні враження. Ми вчимося один в одного і тепер теж дещо змінимо у своїх методах і формах роботи.

Please follow and like us: