Новорічний бал

Вже другий рік поспіль напередодні Нового року в Київській гімназії східних мов №1 проходять танцювальні вечори  за традиціями Віденських балів. Бал – це елітна подія всіх часів, унікальна нагода доторкнутися до найкращих шляхетних традицій. Сучасне українське мистецтво, культура та стиль життя формуються саме зараз,  і ми всі причетні до цього.

Завдяки кропіткій творчій роботі хореографів Мазуркевич Свтілани Петрівни та Кулініч Ганни Вікторівни гімназисти показали свою майстерність у виконанні багатьох танців. За правилами віденських балів, вечір відкривав полонез. Танцювальним мотивом всіх бальних вечорів став безсмертний і юний, як самі учасники, вальс. Найактивнішими виконавцями стали наші п’ятикласники, які відкривали всі три бали. Окрім вальсу, учасники свята виконали історико-побутові танці ХVІІІ, ХІХ сторіччя, які мали змогу вивчити під час уроків хореографії. Це і «Па де патинер», і «Па де катр»,і граційний «Па де грас»,і  легкий, повітряний «Па зефір»… І який же бал може обійтись без колоритних «Краков’яка» та «Польки»! А старшокласники додали в свою програму ще й старовинне танго «Метелик».

Неабияку зацікавленість діти виявили до музичних ігор, які виконуються саме на балах! Це «Кавалери – дами», «Стрибок – реверанс», «Бульбашки в бокалі», П’яте колесо» та багато інших.

 Свою сучасну майстерність у виконанні вальсу показали гості балу —учні 9-го класу, майстри спорту міжнародного класу, чемпіони міжнародних конкурсів у Грузії та Китаї Маладика Олег та Царюк Анастасія.

Бал – це не тільки виконання танців, це і виховання естетичного смаку та культури спілкування, формування цінностей, які об’єднують дітей і навчають їх жити в гуманному світі.

Наші гімназисти — прекрасні, і коли ми бачимо їхні зацікавлені очі,  віримо у майбутнє нашої країни!

Please follow and like us: