З прийдешніми святами!

Від усього серця вітаю рідних, друзів, колег, учнів, батьків, знайомих та незнайомих Людей із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, очікування чуда й казки, душевного тепла и надії.
Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2019-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом, звершеннями, перемогами та, на жаль, втратами… Але він подарував нам і радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.
Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичу всім великого людського щастя, миру, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній 2020 рік буде роком перемог, виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим родинам. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.
З Новим Роком та Різдвом Христовим!
#усе_буде_УКРАЇНА
З повагою
Оксана Проскура, директор Київської гімназії східних мов № 1

 

Please follow and like us: