Фінал та результати конкурсу «Піднебесна перлина»

20 січня 2020 року в Київській гімназії східних мов № 1 відбувся фінал конкурсу знавців китайської мови «Піднебесна перлина». Цьогорічне змагання зібрало найкращих учасників, педагогів, високоповажних гостей із Китаю, Туреччини, співробітників різних підрозділів державних установ та організацій, представників однієї із відомих в Україні китайських фірм, яка, до речі, підготувала для наших учасників приємні подарунки, котрі обов‘язково знадобляться для успішного навчання. Серед присутніх були найвідданіші та найрідніші уболівальники наших конкурсантів — їх батьки. А ще фіналістів прийшли підтримати їх однокласники.
На сцену ошатно вбраної зали вибігли молодші китаєзнавці. Запальні танці та веселі життєрадісні пісні від юних гімназистів запалили усіх! А ще захопливе відео про святкування Нового року в Китаї, яке також оплесками зустріли присутні на заході. На початку основної частини мовознавчого змагання усіх привітала директор Київської гімназії східних мов №1 Оксана Проскура, згодом теплі слова фіналісти почули від натхненника та ініціатора проведення конкурсу Сюймін Лю, також до учасників, гостей, батьків і педагогів звернулася головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Коваленко Оксана Ярославівна.
А далі — виступи конкурсантів. Феєричні, незабутні, ексклюзивні… Хвилювання… Вікторина… І, зрештою, незабутня мить — оголошення та нагородження переможців.
Ось вони:

5клас:
1-Гончаренко Варвара
2-Клименко Вікторія
3-Шевчук Софія

6 клас:
1-Лавриненко Кароліна
2-Педюк Вероніка
3-Макаренко Єлизавета

7клас:
1-Алексєєв Іван
2-Камнєва Камілла
3-Лобур Наталія

8клас:
1-Крочак Софія
2-Лю-Клепікова Антоніна
3-Демченко Анна

9 клас:
1-Гордєєв Даніїл
2-Галасюк Анжеліка
3-Білецька Катерина

10 клас:
1-Бігдай Любава
2-Атаманчук Ніка
3-Крапівка Анастасія

11клас:
1-Ковбасюк Андрій
2-Задоржна Олександра
3-Сугак Марія

Емоції переповнюють. Заключне фото… Другий конкурс «Піднебесної перлини» позаду, а попереду нові вершини, цілий рік підготовки. До зустрічі, наші юні перлинки, —
знавці китайської мови🇨🇳🇺🇦

Please follow and like us: