Зустріч із старшокласниками у посольстві Туреччини

Напередодні ніжного свята весни, наші гімназисти мали нагоду зустрітись із Надзвичайним і Повноважним Послом Туреччини в Україні паном Ягмуром Гюльдере та радником Посла з питань освіти паном Юмітом Йилдиз. 

Учні 9, 10 та 11 класів разом із учителями турецької мови Джигорою Н.О., Ільченко О.Р. та волонтером із Інституту імені Юнуса Емре Стрижаком Є. М. могли поставити панові Послу питання стосовно можливості вступу до закладів вищої освіти Туреччини і навіть отримати пораду, до якого міста краще їхати навчатися. 
Також були обговорені питання сертифікованих іспитів із турецької мови, пріоритетна можливість вступу до ЗВО України на факультет сходознавства для здобувачів освіти,які вивчають турецьку мову, та варіанти святкування цьогорічного Дня дітей, яке у Туреччині відзначають 23 квітня. 
Усі присутні поїхали додому з подарунками від пана Юміта Йилдиз — казками та оповіданнями турецьких письменників. Дякуємо за теплий прийом наших гімназистів і педагогів. Чекаємо на гостину до Київської гімназії східних мов №1.
 

 
Please follow and like us: