Учні про дистанційне навчання

Давньогрецький філософ Сократ говорив: « Заговори, щоб я тебе побачив».
Чи подобається тобі вчитися дистанційно? Що тобі до вподоби, а що хотілося б удосконалити?
Коментарі учнів до дистанційного навчання…….

1. Звати мене Влад. Так, мені дуже подобається вчитись дистанційно. Перше, що мені подобається в дистанційній формі навчання — це те, що з’явилось більше вільного часу. Друге — це те, що я можу сам обирати свій розпорядок дня. Мені не потрібно цілу годину сидіти над уроком, якщо я можу зробити його швидше….(smiley)

2.Звати мене Софія. Вивчаю східну мову – китайську, весь клас у нас вивчає китайську. Китайська мова – одна з найважчих мов світу, вже маю впевненість у тому, щоб опанувати саме цю мову, потрібно прикладати зусилля, не тільки в школі, на заняттях , а й дома поглиблено працювати. З дитинства вивчаю китайську мову і люблю малювати. Ще з малечку бабуся, мама, а потім брат, вчителі знайомили мене з життєвими традиціями і культурою китайського народу, розказувати про надзвичайну працьовитість цього народу. Зараз, для мене, перехід на дистанційне навчання не став чимось незвичайним, я була впевнена, що я маю продовжувати вчитися….
На карантині вчителі задають мені домашні завдання. Більшість робіт для мене важкі, але найцікавіші завдання це з китайської мови. Я кожного разу занурююсь з головою в підручник, вивчаючи щось нове про Китай 🇨🇳.На дистанційних уроках я навчилася правильно розбирати тексти і тепер я можу їх читати майже без пхін-іню. Також я вивчала нові рецепти і деякі з них були китайськими🍜. Оскільки на карантині мені не було чим зайнятися,то я почала дізнаватися про культуру Китаю. В даний момент я читаю багато манг (японське), манхв (корейське), маньхуа (китайське) і дізнаюсь про традиції цих країн🎋. Також я дивилась аніме від китайських студій. Наприклад, мені дуже сподобався,, Аватар короля» і я з нетерпінням чекаю 2 сезон, який повинен вийти літом. Продовження можна дізнатись в ранобе, але я не хочу собі псувати враження під час перегляду🎥.
Хоч всі місця для розваг закриті і не радять виходить на вулицю для прогулянок, завжди можна зробити і навчитися чомусь новому вдома!
Бажаю всім міцного здоров’я, бережіть себе і своїх близьких 👨👩👧👦 Рудь Софія

3. Мене звати Даша . Вже навчаюся в 5 класі.На онлайн уроках китайської мови ми продовжуємо вивчати «світ ієрогліфів» і удосконалюємо знання в області культури . Онлайн уроки привчають мене до самостійності. Адже після проведення уроку, я самостійно закріплюю матеріал виконанням домашніх завдань. На уроках ми вчимося правильно читати тексти та діалоги, вивчати, як правильно читати слова та читати тексти без пхін-іню. На дистанційних уроках китайської мови дуже цікаво. Нажаль, я рідше бачу свою вчительку китайської мови і своїх однокласників, але дистанційне-онлайн навчання — єдина можливість поспілкуватися з друзями і вчителем та набути нові знання з китайської мови.(smiley)
Єдиним недоліком, саме проведення уроку онлайн, це не завжди постійний інтернет… (sad)

3.Мене звати Іван. Взагалі, мені здається, що дистанційне навчання менш ефективно. Дуже велика спокуса відволіктися на щось.
Та й взагалі коли багато домашньої роботи, то хочеться робити будь-що, тільки б не розгрібати гори важких завдань.
Але звісно у дистанційному навчанні є свої плюси:
По-перше, я все встигаю.
По-друге, я маю більше часу на себе.
По-третє, можна спокійно займатися саморозвитком.
Якщо багато часу витрачати на дурниці, то звісно важко. А якщо вміти правильно його використовувати — уроки не проблема! Візьмемо за приклад китайську мову. Дистанційні уроки не можуть повністю забезпечити засвоєння знань учнями, але відчуття себе у «своїй тарілці» допомагає бути активним на уроці. Я намагаюся додатково вчити слова та читати китайські тексти. Сподіваюся що після карантину я буду дуже ерудованим у китайській мові.