Останній дзвоник 2020 Online

Останній дзвоник — радісне й  зворушливе свято. Сьогодні в Київській гімназії східних мов №1 Останній дзвоник-2020 пролунає по-особливому для кожного: для першачків, які сумують за ранковими зустрічами та своїм класом, для юних бешкетників, яким бракує спілкування й нових відкриттів,  для випускників, які з надією дивляться у майбутнє, для вчителів та батьків,  які  під час  карантину  стали ще ближчими, як велика родина, виявили терпіння й взаємопідтримку, —і зробили диво! Побажання й теплі слова  прозвучать для кожного з вас, а гімназія знову з нетерпінням чекатиме  на зустріч у новому навчальному році!

#Останній_дзвоник_онлайн #Все_буде_добре #КГСМ1_понад_усе

Яскраві, талановиті, неповторні — випускники Київської гімназії східних мов №1 діляться своїми думками про рідну гімназію, про найголовніше, чого навчилися, про улюблених вчителів та свої мрії.

Останній дзвоник для наших одинадцятикласників звучить востаннє… Зовсім скоро вони з честю і гордістю нестимуть звання «Випускник-2020 Київської гімназії східних мов №». Щасливої життєвої дороги, дорогі діти! Ми запам’ятаємо вас такими!

З нетерпінням чекали наші випускники свята Останнього дзвоника, щоб станцювати свій прощальний вальс під незабутню Квітку Цісик, що вже стало більш ніж за 20 років доброю традицією у Київській гімназії східних мов№1. Останній дзвоник-2020 — особливий, і сьогодні, незважаючи на дистанцію, чарівний вальс обов’язково прозвучить, заворожуючи красою мелодії і рухів! А наші діти ще обов’язково станцюють свій вальс на випускному!

Зі святом Останнього дзвоника-2020 вітають наші учасники Міжнародного конкурсу Міст китайської мови!

Ось і завершився навчальний рік 2019-2020! У непростий період карантину ми зрозуміли, як важливі для нас ранкові зустрічі та обійми, наші уроки та перерви, наші святама та конкури, а головне — живе спілкування. Ми змогли організувати процес навчання дистанційно, об’єдналися усі разом : учні, вчителі та батьки. Ми стали терплячіші, навчилися розуміти й підтримувати один одного. Сьогодні наші учні висловлюють подяку вчителям за їх натхненну й непросту працю! Дякуємо! З нетерпінням чекатимемо початку нового навчального року!

Челлендж до свята Останнього дзвоника в КГСМ №1: послання вчителям (відео надано Crazy video production 2020):