Освітній процес в 1-4 класах

Шановні батьки

здобувачів освіти 1-4 класів Київської гімназії східних мов №1!

Незабаром  перше вересня. Ми робимо все необхідне для того, щоб цей день пройшов організовано і безпечно. 

Просимо і Вас дотримуватися певних правил.

Будь ласка, поміряйте вранці у себе та дитини температуру.  Якщо температура  підвищена чи є явні ознаки захворювання, то залишайте  дитину  вдома,  зверніться  до  лікаря, повідомте класного керівника.

Вхід на територію гімназії відбуватиметься зі сторони вулиць Львівська та Верховинна. Медичні сестри проводитимуть температурний скринінг. Забезпечте, будь ласка, вчасний прихід дитини  до гімназії.

Обов’язково дайте з собою пляшку з водою. Не забудьте про захисну маску.

Рухайтеся  під корпусом до входу  по розмітках-квіточках. Тимчасово батьки в корпус  не  заходять. Учнів зустрічає  вчитель, окремим входом заводить до класної кімнати. Таких входів у корпус відкрито п’ять. Першокласники збираються біля класного керівника на подвір’ї гімназії (доріжка між стадіоном та спортивним майданчиком). Більш детальну інформацію  батьки першокласників  отримають  на  зустрічі 26 серпня.

Класні кімнати  розміщені окремими «бульбашками», дві на лівій стороні корпусу 1А,1Б,1В,1Г та 2В,3В,3Г, три на правій стороні корпусу  2А,2Г та 2Б,4А,4В і 3А,3Б,4Б.

Не хвилюйтесь, запевняємо, що освітній процес буде організовано з максимальним дотриманням  вимог, в залежності від рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 (зеленого, жовтого, помаранчевого, червоного).  Вчителі обов’язково опитуватимуть учнів щодо самопочуття перед початком занять, проводитимуть  щоденні п’ятихвилинки здоров’я. Проводитиметься провітрювання та вологе  прибирання всіх приміщень, обробка та дезінфікування поверхонь  згідно графіка.

Першого вересня всі уроки будуть з  класним  керівником, у першокласників 4 уроки, у 2-4 класів 5 уроків.  

Харчування учнів проходитиме з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог згідно графіка (виділено 35 хвилин для перших класів,  30 хвилин для 2-4 класів).

Буде працювати група ГПД до 19.00.

Тримайте зв’язок з класним керівником.

Контактний телефон початкової школи 0664236206 (sms, viber).

Разом з Вами, шановні батьки, давайте зробимо перше вересня святковим і безпечним днем для наших діток.