В очікуванні нового навчального року 2020-2021

Шановні учні, батьки, вчителі! У ці серпневі дні ми, як ніколи, з хвилюванням чекаємо початку нового 2020-2021 навчального року, мріємо знову зібрати разом усю нашу велику гімназійну родину! Чому цей рік буде особливим для нас?
По-перше, у цей непростий період ми маємо перш за все дбати про здоров’я й безпеку кожного з нас та дотримуватися усіх вимог та рекомендацій МОЗ та ВООЗ. Отже, ми розробили Тимчасовий порядок організації освітнього процесу, який дозволить мінімізувати ризик поширення короновірусної хвороби (COVID-19) та забезпечити функціонування закладу в умовах карантинних обмежень. Документ та всі докладні інструкції будуть оприлюднені на наших офіційних джерелах та розглянуті на засіданні педагогічної ради, яка відбудеться 28 серпня 2020 року.
По-друге, наступного року нашому славетному закладу виповнюється 85! Тому у цей ювілейний навчальний рік 2020-2021 ми розпочинаємо марафон «Гімназії — 85»! Пишаємося минулим та з надією дивимося у майбутнє! По-третє, цей рік починаємо зі змін у режимі роботи гімназії, у розташуванні класів початкової школи на два крила, а середньої та старшої школи за принципом кольорових «бульбашок». Таким чином, усі паралелі утворюють своєрідну веселку, відповідно облаштовуються цікаві кольорові локації за принципом «навчаємося мимоволі» та зони для спілкування й відпочинку. Живи яскраво, веселково! #Усе_буде_веселка!
По-четверте, велика територія школи, окремі виходи та локації дають можливість організувати новий формат уроків та позакласних заходів – open-air classroom, який ми запроваджуємо вже з 1 вересня.
По-п’яте, ми дуже хочемо, щоб День знань-2020, незважаючи на карантинні обмеження, був справжнім святом знань, мрій, радості та незабутніх спогадів! Для першачків та майбутніх випускників відбудеться святкова зустріч-привітання, а гімназистів 2-х-10-х класів чекають цікаві уроки, квести за локаціями, яскраві фото- та арт-зони.
Новий 2020-2021 навчальний рік стартує і нехай він буде щасливим, цікавим і безпечним для кожної дитини! #Усе_буде_КГСМ1