Організація харчування у КГСМ №1 у період адаптивного карантину

Ось і минули перші два тижні нового 2020-2021 навчального року. Безоплатні сніданки для учнів 1-4 класів мають затверджене нове примірне двотижневе меню, яке базується на так званих «сухих сніданках» з додаванням кисломолочної продукції. Сніданки передбачають: запашну булочку власного виробництва, запечене м’ясо, картоплю, сезонні фрукти (яблуко, сливи), є один молочний та рибний день.

Київська гімназія східних мов №1 вперше харчувала здобувачів освіти за новим примірним двотижневим меню.Було нелегко. Попри те, що у перші дні гімназія не була забезпечена паперовими пакувальними матеріалами, було зроблено усе необхідне, щоб усі учні отримали сніданки та гаряче харчування, починаючи з 01 вересня.

На час пандемії COVID-19 контроль за шкільним харчуванням дітей посилений. Формат шкільного харчування змінився, тому їжа видається порційно в окремих пакуваннях. Дирекція гімназії спільно з працівниками їдальні докладають всіх зусиль, щоб харчування дітей відповідало санітарним вимогам, які діють у період протиепідемічних заходів, було смачним і корисним.

Враховуючи підвищений інтерес батьків до харчування здобувачів освіти, Київська гімназія східних мов №1 долучилася до проекту STOPFAKE, яку ініціювали школи Києва. Кожного ранку публікуються фото шкільного сніданку на офіційній сторінці  у Facebook та Telegram для батьків. Ми максимально відкриті й показуємо, чим насправді харчуються наші з вами діти. Завдяки цій пропозиції міська влада зможе контролювати підприємства, що готують для дітей, та швидко реагувати у разі виявлення неякісних страв. На період карантину забороняється харчування із самообслуговуванням школярів — замість цього адміністрація гімназії розробила новий графік харчування для здобувачів освіти. Перерви збільшені до 30-35 хвилин, організована доставка їжі до класу. Діти отримують сніданки у зручних ланч-боксах. Гаряче харчування залишається для дітей пільгових категорій, груп продовженого дня та старших школярів. В їдальні розставлені столи, відстань між якими становить не менше 1,5 метра, одночасно за кожним столом — сидить  не більше 4 учнів. Працівники харчоблоку працюють в масках (змінюючи їх кожні три години) і одноразових рукавичках. Головне сьогодні — безпекові заходи, щоб вберегти дітей та їх сім’ї від масових заражень.  Бажаємо всім здоров’я!