Вибори президента учнівського самоврядування

 Учнівське самоврядування Київської гімназії східних мов №1— демократичне об’єднання гімназистів (ДОГ), метою якого, згідно із Законом України «Про повну загальну середню освіту», ст.28, є формування та розвиток громадянських, управлінських  і  соціальних компетентностей учнів. Самоврядування гімназії має давні славні традиції, а протягом 2017-2020 рр. є ініціатором та учасником багатьох акцій та проектів, зокрема щорічно у гімназії проводиться акція «Тепло родини — захиснику України»;  за ініціативи учнів гімназії було проведено акції на допомогу онкохворим дітям «Миколай іде — щастя і здоров’я несе» та «Маленькі серця» на підтримку притулку для тварин; щорічно до Дня толерантності гімназисти на чолі з учнівським самоврядуванням долучаються до проведення заходу спільно із громадською організацією «З теплом у серці» для дітей з особливими потребами (організація концерту, майстер-класів, спортивних змагань, супровід та спілкування тощо). В рамках фестивалю партнерства «Освітній Хакатон» (2017, 2018, 2019 рр.) проводиться День учнівського самоврядування «Сьогодні я — вчитель!» Самоврядування КГСМ №1 —  активний учасник Всеукраїнського проекту з громадянського виховання та політичної просвіти «М18: Ми можемо більше!» (2017, 2018, 2019, 2020 рр.)  18 березня 2019 року — учасник імітаційної гри у формі дитячих виборів «Я обираю Президента України!»

23 березня 2019 року відбулася презентація учнівського самоврядування «Освітня дипломатія й учнівське лідерство» на  Регіональній (не)конференції Міні-EdCamp Kyiv «Освітня дипломатія» у Київській гімназії східних мов №1. Вперше в Україні учні взяли участь у панельній дискусії, долучилися до проведення заходу як волонтери на засадах партнерства.

11 жовтня 2020 р. відбулися вибори нового лідера учнівського самоврядування. Відповідно до статуту ДОГ, протягом трьох тижнів усі кандидати пройшли процедуру реєстрації, оприлюднили свої передвиборчі програми та відеозвернення, провели передвиборчу агітацію. Антонюк Марія (9-А клас), Гаєва Зінаїда (10-Б), Краснопьоров Марк(10-В) та Кулликова Дженнет(10-А) виявили бажання стати лідером УС гімназії. Перший тур голосування проходив 9-11 жовтня у онлайн-форматі, але його результати не були визнані дійсними: із 767 учнів 5-11 класів проголосували 1030! З метою дотримання карантинних обмежень, таємне голосування проходило в окремих «бульбашках», де було створено виборчі комісії із представників учасників освітнього процесу: учнів та вчителів. З незначним відривом у другий тур вийшли Кулликова Дженнет та Краснопьоров Марк. Бажаємо удачі нашим лідерам та нехай переможе найдостойніша чи найдостойніший! #Усе_буде_КГСМ1

Відео кандидатів: