Участь п. Саліха Саліха Абд в інклюзивному проєкті

31 жовтня в дуже затишному просторі Всеукраїнського молодіжного центру відбулася презентація другої збірки «Рідна колисанка».
Головна мета проєкту — «соціалізація та національна самоідентифікація дітей через один із найкращих зразків музичної творчості — колисанки».
Це спільний інклюзивний проєкт громадської організації «Вулик ідей» та Національного видавництва дитячої літератури «Веселка», що реалізується за підтримки Українського культурного фонду в рамках програми «Інклюзивне мистецтво».
До цієї благородної справи долучилися й допомагали її втіленню Департамент у справах релігій та національностей Міністерства культури України, Азербайджанський культурний центр ім. Мусліма Магомаєва, Київська гімназія східних мов №1, ВГО «Союз гагаузів України», Корейський культурний центр, Чеський центр у Києві, Українсько-чеське культурно-освітнє товариство «Вишеград», Національна бібліотека України 
імені В.І. Вернадського, Національна бібліотека України для дітей, Національний музей літератури України, Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого та інші організації. 
Своїми враженнями від чудового заходу й родинної атмосфери під час його проведення поділився учитель арабської мови, наш Посол миру Саліх Саліх Абд, який був не лише гостем, а й безпосереднім учасником усіх активностей, які запропонували присутнім організатори заходу: «Ми спілкувалися, грали, майстрували, співали, куштували смаколики, посміхалися, раділи новим знайомствам. Була по-сімейному тепла зустріч, адже за цей час ми всі вже стали не просто друзями, а й справжньою родиною зі спільними цінностями, баченням і мріями». Також панові Саліху Саліху Абд вручили Подяку за участь у проєкті та його презентації. Здійснення таких проєктів і проведення подібних заходів засвідчують беззаперечну думку про те, що всі діти повинні мати щасливе дитинство, а «інклюзія — це не історія про співчуття», а реальна допомога та підтримка дітей із особливими потребами та їх родин.