Онлайн-семінар «Іранська музика»

Най, сантур, команче, танбур, дойра, дудук, даф… Переконані, не всі знають значення цих слів. А об’єднує їх те, що такі назви мають музичні інструменти! 
На онлайн-семінар 12 листопада 2020 р., організатором якого виступило Посольство Ісламської Республіки Іран в Україні, на тему «ІРАНСЬКА МУЗИКА», люб‘язно були запрошені адміністрація навчального закладу в особі директорки Оксани Проскура, учителі перської та арабської мов (Геннадій Подгорний і Саліх Саліх Абд), в.о. заступника директора з питань міжнародної діяльності Оксана Манжелій.

«З доповіддю на семінарі виступив іранський митець Мілад Кухпає-заде, який розповів про історію і розвиток музики на території сучасного Ірану, про особливості традиційної музики різних регіонів країни (Лорестану, Курдестану, Хорасану тощо), про традиційні музичні інструменти, а також про специфіку формування і розвиток європейської класичної симфонічної музики та поп-музики як окремих різновидів сучасної музики в Ірані. На завершення семінару пан Кухпає-заде зіграв на іранському музичному інструменті «даф»» (джерело: Facebook).

Переконані, що такі зустрічі сприятимуть як дружнім стосункам між країнам, так і практичному застосуванню та використанню набутих педагогами знань під час проведення уроків. А діти знатимуть більше про країни, мови яких вони вивчають. Вдячні Посольству Ісламської Республіки Іран в Україні за організацію такого онлайн-семінару!🙏