День Гідності та Свободи у 6-А класі

21 листопада 2020 року в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Сім років тому українці всьому світу довели, що ми – гордий, незламний народ, гідний бути незалежним і вільним. І тоді всіма мовами зазвучали такі близькі нам слова «Україна», «Революція Гідності», «Майдан», «Незалежність», «Небесна Сотня»… І навіть через роки біль Майдану не стихає, як і прагнення до волі!

Напередодні  учні 6-А класу разом зі своїм класним керівником Степанюк Оленою Миколаївною знову і знову поверталися в ті буремні події 2013-го. На уроці англійської мови діти обмінювалися думками, що для них — Україна, гідність;  переглядали  тематичні відео, фото,  готували листівки, міні-проєкти, ділилися власними роздумами та спогадами своїх батьків, які на власні очі бачили  народження на Майдані нової України! Шестикласники не залишилися байдужими і визнали, що Гідність та Свобода – це девіз їхнього життя!

…Гідність – це маленькі подвиги щодня. Хочете, щоб поважали вас? Поважайте самі! Визнавати це і поважати – означає поводитися гідно!