Вітаємо вчителів Київської гімназії східних мов №1!

Вітаємо вчителів Київської гімназії східних мов №1 з отриманням грамот Інституту педагогіки НАПН України та бажаємо подальших успіхів!

Відповідно до наказу Інституту педагогіки НАПН України №110-о.д від 29.10.2020 року нагороджені:
 
Проскура О.І. – директор за високопрофесійне керівництво дослідно-експериментальною роботою всеукраїнського рівня, інноваційну діяльність по упровадженню досягнень педагогіки в освітній процес та творчу співпрацю з Інститутом педагогіки НАПН України.
Савченко М.П. – заступник директора з навчально-методичної роботи за високопрофесійну діяльність, забезпечення результатів дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня, упровадження досягнень педагогіки в освітній процес та творчу співпрацю з Інститутом педагогіки НАПН України
Луцак О.В. — заступник директора з виховної роботи, вчитель української мови за вагомий внесок у реалізацію завдань дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня, інноваційну діяльність та творчу співпрацю з Інститутом педагогіки НАПН України.
Масловська Л.Г.– вчитель української мови та літератури за вагомий внесок у реалізацію завдань дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня, інноваційну діяльність та творчу співпрацю з Інститутом педагогіки НАПН України.
Новицька Н.І. – практичний психолог, вчитель правознавства за вагомий внесок у реалізацію завдань дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня, інноваційну діяльність та творчу співпрацю з Інститутом педагогіки НАПН України.
Сегеда Ж.П. – вчитель зарубіжної літератури за вагомий внесок у реалізацію завдань дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня, інноваційну діяльність та творчу співпрацю з Інститутом педагогіки НАПН України.
Подгорний Г.В. – вчитель перської мови, курсу «Сходознавство» за вагомий внесок у реалізацію завдань дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня, інноваційну діяльність та творчу співпрацю з Інститутом педагогіки НАПН України.
Саліх Саліх Абд — вчитель арабської мови за вагомий внесок у реалізацію завдань дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня, інноваційну діяльність та творчу співпрацю з Інститутом педагогіки НАПН України.
Ахмад О.Р. — вчитель арабської мови за вагомий внесок у реалізацію завдань дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня, інноваційну діяльність та творчу співпрацю з Інститутом педагогіки НАПН України.