Конференція від BTS

За сприяння Корейського освітнього центру в Києві, наші учні та педагоги змогли взяти участь у Міжнародній zoom-конференції «Вивчай корейську з BTS».
Отож, юні мовознавчині-кореїстки нашої гімназії Лисенко Олександра, Демещук Марія, Грачова Марія (9-А клас), Кошарна Софія (11-А), Стороженко Анастасія (11-В) та вчителька корейської мови Карина Вдовиченко стали учасниками цього чудового заходу, що відбувався з 3 по 5 грудня в zoom-форматі. 
У конференції взяли участь учні, студенти та вчителі з 19(!) країн світу. Ми пишаємося тим, що долучилися до цієї непересічної події.
Вашій увазі пропонуємо хронометраж того, що відбувалося до та під час конференції.
Із 27 по 30 листопада стартував підготовчий етап, де наші учні разом із носіями мови вивчали корейську поезію та прозу, сценарії дорам (корейських серіалів), співали пісні та чудово проводили час у спілкуванні. Незважаючи на складнощі (до слова, це був перший досвід для дев’ятикласників), адже всі заходи відбувалося виключно корейською мовою, наші дівчата старанно працювали, отримали новий досвід і ще більшу мотивацію для вивчення корейської мови! 
Упродовж конференції з 3 по 5 грудня проводилася вікторина; читалися лекції щодо опанування корейською мовою; відбувалося знайомство з творами корейської літератури. 
Окрім лекцій, учасники конференції займалися теквондо з корейським гуртом «K-tigers», вивчали корейську з відомим корейським гуртом «BTS».
В останній день учасників конференції очікував приємний сюрприз — виступ гурту «(G)I-dle».
Дякуємо дирекції Корейського освітнього центру в Києві🙏 за можливість долучитися до такого заходу🇰🇷🇺🇦