Візит Аніфе Гісем і презентація посібника з історії

Напередодні Нового року на гостину до гімназії завітала голова громадського об’єднання «Кримська родина» Аніфе Гісем, яка презентувала та подарувала нашому закладові посібник «Історія Криму і кримськотатарського народу». Видання надруковано двома мовами – 500 примірників українською та стільки ж — кримськотатарською. Приємно відзначити, що над посібником працював українсько-кримськотатарський колектив істориків: Гульнара Бекірова, Сергій Громенко, Андрій Іванець, Юлія Тищенко, Бекір Аблаєв.
Цікавою, змістовною та корисною була бесіда з пані Аніфе. Наразі ми маємо попередні домовленості про співпрацю: організацію спільних заходів, проведення уроків у форматі Zoom для наших учнів, під час яких вони матимуть змогу ознайомитися з посібником, поспілкуватися з його авторами, інтегруючи знання з історії, філології, мистецтвознавства та сходознавства; також домовилися про лекції-консультації для наших учителів історії, турецької мови, сходознавства та мистецтвознавства.
Ми дякуємо пані Аніфе Гісем за візит і надзвичайно корисний посібник, який дасть можливість глибше познайомитися з історією, культурою та мовою кримськотатарського народу.