Урок-конференція з Іваном Сегедою

У рамках тижня з основ міжнародної дипломатії у п’ятницю, 22 січня о 12.30 (5 урок) було проведено інтегрований урок-конференцію онлайн із випускником 2003 року нашої гімназії, а нині другим секретарем із економічних питань Посольства України в Державі Кувейт — Сегедою Іваном Сергійовичем. 
❤️Чесно, хвилювалися: майже 60 учнів, учителі, адміністрація. А ще технічні моменти — під‘єднання, питання в чаті й наживо тощо. Але в нас вийшло! Перша подібна зустріч відбулася. Дякуємо Проскура Оксані Іллівні, Сегеді Жанні Петрівні, Саліху Саліху Абду, Манжелій Оксані Володимирівні, Подгорному Геннадію Вікторовичу, Ахмад Олені Рудольфівні — усім, причетним до такого уроку. Дітям! Вони молодці. Такі питання, витримка! Майбутні дипломати, без перебільшення.
Стільки цікавого та корисного дізналися (як стати дипломатом, які труднощі цієї професії, питання освіти в Кувейті, мотивація, нові проєкти). До конференції долучилася й дружина Івана Сегеди — пані Ольга, яка опікується в Посольстві України в Кувейті питаннями культури та освіти.

Урок-конференцію транслювали паралельно з Кувейту та України. 
У такий спосіб діти інтегрували свої знання з розвитку зв‘язного мовлення, риторики, англійської та східних мов, сходознавства, дипломатії, літератури, до слова, географії 😉 тощо.
До уроку-конференції онлайн долучилися директор Київської гімназії східних мов № 1 Оксана Іллівна Проскура, учителі української мови та літератури, зарубіжної літератури, сходознавства, перської та арабської мов, близько 60 учнів 8-Б та 8-Г класів. 
Переконані, доброю традицією в гімназії стане запрошувати до спілкування випускників минулих років нашого закладу, які працюють чи то працювали в різних дипломатичних установах світу, із нинішніми гімназистами, аби їх мотивувати вивчати не лише східну мову, а й підкорювати вершини знань інших наук, щоб у майбутньому гідно представляти Україну у світі!