Меморандум про співпрацю з Українською асоціацією китаєзнавців

8 лютого 2021 року директоркою Київської гімназії східних мов № 1 Оксаною Проскура та головою правління Української асоціації китаєзнавців Вітою Голод, випускницею нашого освітнього закладу, був підписаний Меморандум про співпрацю. Документ передбачає дуже важливі та необхідні як для педколективу, так і наших учнів напрямки, як-от: «Проведення спільних заходів (лекцій, зустрічей, семінарів, тренінгів, конференцій тощо) серед українсько-китайської спільноти.
Розробку та втілення навчальних та інформаційних програм та курсів, різноманітних проєктів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності учнів та українського суспільства загалом щодо українсько-китайського співробітництва та сучасних трендів китайського розвитку.
Сприяння розвитку українсько-китайського наукового та культурного середовища» тощо.
Вітаємо всіх причетних і зацікавлених із цим важливим кроком у напрямку впровадження в КГСМ №1 засад освітньої, культурної та економічної дипломатії, розвитку багатосторонніх відносин із організаціями, закладами вищої та післядипломної освіти тощо. 2021 — особливий для гімназії ювілейний рік, рік нових орієнтирів, проєктів, які сприятимуть розвиткові нашого закладу, пошуку інноваційних підходів в системі освіти, науки, культури і , зрештою, мотивації наших гімназистів не зупинятися на досягнутому й по закінченню навчання здобувати вищу освіту, обравши в майбутньому професію дипломата, мовознавця-лінгвіста, перекладача, гідно представляючи Україну в країнах Сходу й по всьому світу. Уже маємо попередні домовленості про спільні заходи та з нетерпінням чекаємо на них.