Новий рік за Східним календарем

Новий рік за Східним календарем, або як його ще називають, Місячний Новий рік — неймовірно яскраве свято, яке шанують у Піднебесній та багатьох країнах Східної Азії. Новий 2021 рік, рік Білого Металевого Бика,  настав 12 лютого о 21:05, а триватиме до 31 січня 2022 року.

Китайці вважають, що Східний Новий рік, або Чуньцзе — це перший день весни, а значить, у цей день прокидається природа і починається нове життя.

Київська гімназія східних мов №1 долучилася до святкування 12 лютого, розпочавши з онлайн-проєктів та інтегрованих уроків під час дистанційного навчання. 15 лютого святкові заходи продовжилися. Були  оформлені чудові яскраві фотозони та стенди з роботами учнів, а ранок розпочався із музичного привітання та лотереї побажань, які підготували учні 8-х класів. Для всіх охочих знавці східних мов та культурних традицій спільно із вчителями провели за локаціями майстер-класи із каліграфії, чайної церемонії, вікторини та конкурси. Для учнів початкових класів учителями були проведені майстер-класи із виготовлення новорічних масок із зображенням бичка — символу року, віял, святкових витинанок та листівок. Святковий настрій створював і новорічний дрес-код: одяг з елементами національного костюму, червоний та жовтий кольори. У цей день учні та вчителі долучилися до східних традицій, привітали одне одного та побажали здоров’я, успіхів у Новому році, який обов’язково буде щасливим для усієї гімназійної родини!

#Все_буде _добре! #Усе_буде_КГСМ1