Слова подяки Надзвичайному та Повноважному Послу Республіки Ірак в Україні по закінченню його каденції

Добігає кінця каденція Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Ірак в Україні пана Бакіра Ахмеда Аль-Джафа. 
22 вересня в приміщенні Посольства Іраку в Києві відбулася зустріч пана Посла зі співробітниками Посольства, українськими посадовцями, громадянами Республіки Ірак, що працюють в Україні. Київську гімназію східних мов № 1 представляв учитель арабської мови, громадянин Республіки Ірак Саліх Саліх Абд, який передав вітального листа від імені директорки нашого закладу освіти та переказав слова подяки за співпрацю від учнівсько-педагогічного колективу. У листі зазначалося: 
«Вельмишановний пане Посол!
Дозвольте подякувати Вам за ці насичені подіями плідні роки роботи на посаді Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Ірак в Україні. Хочемо засвідчити свою повагу та побажати Вам, вельмишановний пане Посол, подальших успіхів на дипломатичній ниві, здоров‘я та щастя. Хоч будемо перебувати на відстані, а наші країни розділяють тисячі кілометрів, проте ми завжди прагнутимемо миру, процвітання нашим державам і їх громадянам.
Також дозвольте подякувати за нашого Посла Миру та вчителя арабської мови в Київській гімназії східних мов №1 , громадянина Республіки Ірак Саліха Саліха Абда, який  і надалі буде провідником між нашими країнами в іраксько-українських відносинах у царині науки та освіти».
Дякуємо!