Список учнів-переможців
ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 н.р.
Можна завантажити за посиланням
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, 11 листопада 2017 року
1 | Денисенко Андрій Вадимович | 8 | ІІ | Малахатка Л.О. |
2 | Каюк Ярослав Володимирович | 8 | І | Малахатка Л.О. |
3 | Позниш Ельдар Зенурович | 8 | ІІ | Малахатка Л.О. |
4 | Михайлова Юлія Олександрівна | 9 | ІІІ | Малахатка Л.О |
5 | Козорог Катерина Костянтинівна | 10 | ІІ | Малахатка Л.О. |
6 | Петренко Захар Сергійович | 10 | ІІ | Малахатка Л.О. |
Список переможців ІІ (районного) етапу олімпіади з образотворчого мистецтва 2017- 2018 н.р.
1. | Зайцева Марія Михайлівна | 9 | ІІІ | Фузік Л.М. |
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2017-2018 н.р.
Каюк Ярослав | 8 кл. | ІІІ | Ушакова Т. С. |
Чорна Анна | 10 кл. | ІІІ | Манжелій О. В.
Луцак О. В. |
Балука Анастасія | 11 кл. | ІІІ | Манжелій О.В. Масловська Л.Г. |
Карась Артем | 11 кл. | ІІІ | Манжелій О.В. |
Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури
Ковальова Марія Олександрівна | КГСМ №1 – 11 кл. | ІІІ |
Кулликовам Сельбі Тачдурдиївна | КГСМ №1- 11 кл. | ІІ |
Філь Оксана Ростиславівна | КГСМ №1-10 кл. | ІІІ |
Коверзнєва Ірина Олександрівна | КГСМ №1-9кл. | І |
Дубініна Ольга Андріївна | КГСМ №1-9 кл. | І |
Воловчук Каріна Володимирівна | КГСМ №1- 7 кл. | ІІІ |
Чорна Тетяна Денисівна | КГСМ №1-7 кл. | ІІІ |
Завадський Ілля Костянтинович | КГСМ №1-7 кл | ІІ |
Коваленко Олена Олександрівна | КГСМ №1-7кл. | ІІІ |
ПЕРЕМОЖЦІ ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
6 кл. | Стрикаль Ярослав Віталійович | ІІІ | Литвин Н.С. |
7 кл | Поліщук Вікторія Валентинівна | ІІ | Дмитренко В.І. |
7кл. | Завадський Ілля Костянтинович | ІІІ | Дмитренко В.І. |
7 кл. | Завадський Ілля Костянтинович | ІІІ | Дмитренко В.І. |
7 кл. | Приблуда Ігор Вікторович | ІІІ | Дмитренко В.І. |
8 кл | Денисенко Андрій Вадимович | ІІІ | Здоренко Т.П. |
8 кл. | Курінна Анна Єгорівна | ІІІ | Здоренко Т.П. |
8 кл. | Позниш Ель дар Зенурович | ІІ | Здоренко Т.П. |
9 кл. | Дубініна Ольга Андріївна | ІІІ | Литвин Н.С. |
10 кл | Горніцька Апполінарія Вікторівна | ІІІ | Дмитренко В.І. |
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
8 кл | Каюк Ярослав Володимирович | ІІ | Максименко П.І. |
9 кл Карандась Марк Вікторович | ІІІ | Довгань В.С. |
Переможці ІІ (районного) етапу учнівської олімпіади з фізики 2017-2018 н.р. Святошинського району м.Києва
7 кл Булгар Ілля Валерійович | ІІ | Янковська ММ |
7 кл. Завадской Ілля Костянтинович | ІІ | Янковська ММ |
8 кл. Позниш Ельдар Зенурович | ІІІ | Янковська ММ |
9 кл. Зайцева Марія Михайлівна | ІІІ | Бусол Р. М. |
9 кл. Дубініна Ольга | ІІІ | Бусол. Р. М. |
Призери ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології Святошинського району м. Києва у 2017-2018 н.р.
Кірейцева Ярослава Максимівна | 10 кл | ІІ | Романова І.Ю. |
Балука Анастасія Володимирівна | 11 кл. | ІІІ | Романова І.Ю. |
Переможці ІІ (районного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Масленнікова Марія Олегівна | 5 | ІІІ | Тихоненко Н.М. |
Федоренко Софія Олександрівна | 5 | ІІІ | Луцак О.В. |
Білецька Катерина Василівна | 7 | ІІІ | Панченко С. В. |
Коваленко Олена Олександрівна | 7 | ІІІ | Темченко Л.В. |
Позниш Ельдар Зенурович | 8 | ІІІ | Ушакова Т.С. |
Коповська Аліна Віталіївна | 11 | ІІІ | Герасимчук Н.О. |
Переможці ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Мартиненко Аліса Віталіївна | 5 | ІІ | Манжелій О.В. |
Масленнікова Марія Олегівна | 5 | ІІІ | Тихоненко Н.М. |
Давиденко Анастасія Ігорівна | 5 | ІІІ | Масловська Л.Г. |
Осіпова Софія Вадимівна | 6 | ІІІ | Луцак О.В.
Панченко С.В. |
Демченко Анна Сергіївна | 6 | ІІІ | Масловська Л.Г. |
Гудим Ксенія Максимівна | 6 | ІІІ | Масловська Л.Г. |
Михайлова Юлія Олександрівна | 9 | ІІ | Тихоненко Н.М. |
Цьомка Софія Юріївна | 9 | ІІІ | Тихоненко Н.М. |
Зайцева Марія Михайлівна | 9 | ІІІ | Масловська Л.Г.
Тихоненко Н.М. |
Карась Артем Ігорович | 11 | ІІІ | Манжелій О.В.
Масловська Л.Г. |
Балука Анастасія Володимирівна | 11 | ІІІ | Манжелій О.В.
Масловська О.Г. |
Призери ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології Святошинського району м. Києва у 2017-2018 н.р.
Кірейцева Ярослава Максимівна | 10 | ІІ | Романова І.Ю. |
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з англійської мови
Денисенко Андрій Вадимович | 8 | ІІІ | Вохмяніна О. І. | |
Поліщук Олександра Сергіівна | 8 | ІІ | Степанюк О.М. | |
Халобаджах Євгенія Романівна | 9 | ІІ | Степанюк О.М. | |
Ступак Дарія Юріївна | 9 | ІІІ | Маврешко Л.А. | |
Дубініна Ольга Андріївна | 9 | ІІІ | Маврешко Л. А. | |
Зайцева Марія Михайлівна | 9 | ІІІ | Маврешко Л.А. | |
Чжан Хань | 10 | ІІІ | Цільмак С.О. | |
Ахметшин Роман Радікович | 10 | ІІІ | Цільмак С.О. | |
Кірейцева Ярослава Максимівна | 10 | ІІ | Цільмак С.О. | |
Розживін Олександр Васильович | 11 | ІІІ | Цільмак С.О. | |
Холмс Тодор | 11 | ІІ | Цільмак С. О. | |
Байдюк Анастасія Дмитрівна | 11 | ІІІ | Цільмак С.О. | |
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з правознавства
Москаленко Ольга Олександрівна | 9 | ІІІ | Новицька Н.І. |
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії
Дубініна Ольга Андріївна | 9 | Спіріна Л.О. | 15 | 3 |
Карась Артем Ігорович | 11 | Спіріна Л.О. | 26 | 3 |
Додаток 1
до наказу РУОМС № 402
від 29. 12. 2016 р.
Список учнів-переможців
ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 н.р.
П.н. | ПІБ учня | Навчальний заклад | Клас | Місце | ПІБ учителя |
Біологія | |||||
|
Маврешко Даря Костянтинівна | КГСМ № 1 | 9 | І | Романова І.Ю. |
|
Чорна Анна Денисівна | КГСМ № 1 | 9 | ІІІ | Романова І.Ю. |
|
Михайлова Юлія Олександрівна | КГСМ № 1 | 8 | ІІІ | Спіріна Л.О. |
|
Цьомка Софія Юріївна | КГСМ № 1 | 8 | ІІІ | Спіріна Л.О. |
|
Дяденко Діана Олександрівна | КГСМ № 1 | 11 | ІІІ | Романова І.Ю. |
|
Донець Катерина Валеріївна | КГСМ № 1 | 11 | ІІІ | Романова І.Ю |
|
Назаренко Даря Євгенівна | КГСМ № 1 | 10 | ІІ | Романова І.Ю. |
Українська мова та література | |||||
|
Кононенко Ольга Сергіївна | КГСМ №1 | 7 | ІІІ | Луцак О.В. |
|
Лихсніков Михайло Сергійович | КГСМ №1 | 7 | ІІІ | Ушакова Тетяна Сергіївна |
|
Позниш Ельдар Зенурович | КГСМ №1 | 7 | ІІІ | Манжелій О.В. |
|
Каюк Ярослав Володимирович | КГСМ №1 | 7 | ІІІ | Манжелій Оксана Володимирівна |
|
Цьомка Софія Юріївна | КГСМ №1 | 8 | ІІ | Тихоненко Наталія Миколаївна |
|
Дубініна Ольга Андріївна | КГСМ №1 | 8 | ІІІ | Тихоненко Наталія Миколаївна |
|
Полуановський Олександр Михайлович | КГСМ №1 | 8 | ІІІ | Масловська Людмила Григорів |
|
Михайлова Юлія Олександрівна | КГСМ №1 | 8 | ІІІ | Тихоненко Наталія Миколаївна |
|
Кірейцева Ярослава Максимівна | КГСМ №1 | 9 | ІІІ | Машовська Людмила Григор. |
|
Карась Артем Ігорович | КГСМ № 1 | 10 | ІІІ | Манжелій Оксана Володимирівна |
|
Дяденко Діана Олександрівна | КГСМ №1 | 11 | ІІ | Манжелій Оксана Володимирівна |
|
Торохтій Олександра | КГСМ №1 | 11 | ІІІ | Масловська Людмила Григор. |
|
Фурсенко Анна Леонідівна | КГСМ №1 | 11 | ІІІ | Манжелій Оксана Володимирівна |
Математика | |||||
|
Довгань Майя Олексіївна | КГСМ № 1 | 6 | ІІІ | Сергієнко Л.І. |
|
Тарасенко Марія Валентинівна | КГСМ № 1 | 6 | ІІ | Сергієнко Л.І. |
|
Миряєва Вікторія Максимівна | КГСМ № 1 | 6 | ІІІ | Дмитренко В.І. |
|
Поліщук Вікторія Валентинівна | КГСМ № 1 | 6 | ІІ | Дмитренко В.І. |
|
Ткаченко Андрій Тарасович | КГСМ № 1 | 6 | ІІІ | Дмитренко В.І. |
|
Познина Ельдар Зенурович | КГСМ № 1 | 7 | ІІІ | Здоренко Т.П. |
|
Бевзенко Дарина Богданівна | КГСМ № 1 | 7 | ІІІ | Здоренко Т.П. |
|
Дубініна Ольга Андріївна | КГСМ № 1 | 8 | ІІІ | Литвин Н.С. |
|
Дідук Лія Русланівна | КГСМ № 1 | 11 | ІІІ | Литвин Н.С. |
|
Андреєва Тетяна Вікторівна | КГСМ № 1 | 11 | ІІІ | Литвин Н.С. |
Фізика | |||||
|
Михайлова Юлія Олександрівна | КГСМ №1 | 8 | ІІ | Бусол Раїса Михайлівна |
|
Цьомка Софія Юріївна | КГСМ №1 | 8 | ІІ | Бусол Раїса Михайлівна |
|
Позниш Ельдар Зенурович | КГСМ №1 | 7 | I | Янковська Марія Миколаївна |
|
Каюк Ярослав Володимирович | КГСМ №1 | 7 | II | Янковська Марія Миколаївна |
|
Лижніков Михайло Сергійович | КГСМ №1 | 7 | III | Янковська Марія Миколаївна |
|
Бабенко Богдан Олегович | КГСМ №1 | 7 | III | Янковська Марія Миколаївна |
Географія | |||||
|
Цьомка Софія Юріївна | КГСМ №1 | 8 | 2 | Малахатка Л.О. |
|
Задорожна Олександра | КГСМ №1 | 8 | 1 | Малахатка Л.О. |
|
Ступак Дарія Юріївна | КГСМ №1 | 8 | 3 | Малахатка Л.О. |
|
Михайлова Юлія Олександрівна | КГСМ №1 | 8 | 1 | Малахатка Л.О. |
|
Козерог Катерина Костянтинівна | КГСМ № 1 | 9 | 2 | Малахатка Л.О. |
|
Копейкіна Дарина Вадимівна | КГСМ № 1 | 9 | 3 | Малахатка Л.О. |
|
Карась Артем Ігорович | КГСМ №1 | 10 | 1 | Малахатка Л.О. |
Зарубіжна література | |||||
|
Познишев Ельдар Зенурович | КГСМ № 1 | 7 | І | |
|
Денисенко Андрій Вадимович | КГСМ № 1 | 7 | І | |
|
Курінна Анна Єгорівна | КГСМ № 1 | 7 | ІІ | |
|
Веліканова Наталія Олександр | КГСМ № 1 | 7 | ІІ | |
|
Дубініна Ольга Андріївна | КГСМ № 1 | 8 | ІІІ | |
|
Балука Анастасія Володимир | КГСМ № 1 | 10 | ІІ | |
|
Фурсенко Анна Леонідівна | КГСМ № 1 | 11 | І | |
|
Куценко Ірина Станіславівна | КГСМ № 1 | 11 | ІІ | |
|
Кульбако Юлія Сергіївна | КГСМ № 1 | 11 | ІІІ | |
Англійська мова | |||||
|
Халобаджах Євгенія Романівна | КГСМ №1 | 8 | ІІ | Степанюк О. М. |
|
Карандась Марк Вікторович | КГСМ №1 | 8 | ІІІ | Степанюк О.М. |
|
Чнсан Хань | КГСМ №1 | 9 | ІІ | Цільмак С. О |
|
Ахметшин Роман Радікович | КГСМ №1 | 9 | ІІІ | Цільмак С. О. |
|
Розживін Олександр Васильович | КГСМ №1 | 10 | ІІІ | Цільмак С.О. |
|
Холмс Тодор
|
КГСМ №1 | 10 | ІІІ | Цільмак С. О. |
|
Білик Вадим Вадимович | КГСМ № 1 | 11 | ІІ | Цільмак С. О. |
|
Фурсенко Анна Леонідівна | КГСМ № 1 | 11 | ІІ | Вохмяніна О. І. |
|
Кульбако Юлія Сергіівна | КГСМ № 1 | 11 | ІІ | Вохмяніна О. І. |
Історія | |||||
|
Ступак Дарія Юріївна | КГСМ№1 | 8 | ІІІ | Андрук Л.М. |