День толерантності в КГСМ №1

Міжнародний день людей особливими потребами не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентувати увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі цих людей у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.
На запрошення адміністрації та учнівського самоврядування, до нашого навчального закладу завітали діти з особливими потребами з благодійної організації «З теплом у серці».
На них чекали участь у спортивних змаганнях «Сильні, спритні, особливі», за результатами яких учасники були нагороджені директором Оксаною Іллівною Проскурою медалями. Участь у майстер-класах з декупажу «Новорічна іграшка» та малювання принесли дітям і батькам позитивні емоції та задоволення. На самкінець – дискотека, яку проводив аніматор «Людина-павук», феєрверк із мильних бульбашок та солодощі-смаколики.
Учні гімназії-волонтери паралелі 8-х класів та всі бажаючі гімназисти 5-11 класів, за власним бажанням, разом з адміністрацією навчального закладу, учителями та батьками долучились до благодійної акції, яка стане щорічною.