Дистанційне навчання

Дистанційне навчання в умовах воєнного стану

Як приєднатися до Google Classroom? (інструкція)
Контакти директора та заступників (ознайомитися за посиланням)
Контакти для зв’язку з вчителями
Дистанційне навчання 1-4 класи
Дистанційне навчання 5-8 класи
Дистанційне навчання 9-11 класи
Виховна робота
Гурткова робота
Міжнародна діяльність
Іноземні мови
Академічна доброчесність
Поради для батьків
Психологічна підтримка
Електронні версії підручників

Дистанційне навчання в умовах воєнного стану

Шановні учасники освітнього процесу!
Щиро дякуємо вам за згуртованість у цей нелегкий для нашої країни час!
Інформуємо вас, що місто Київ перебуває в умовах воєнного  стану. Тому Ви можете користуватися, за необхідності, наступними електронними ресурсами:
✅електронним ресурсом Всеукраїнська школа онлайн (https://lms.e-school.net.ua/).
✅матеріалами  та телеуроками, що розміщені на сайті Департаменту освіти і науки в розділі «Дистанційне навчання» (https://don.kyivcity.gov.ua/content/dystanciyne-navchannya-resursy.html).
✅освітньою  ініціативою  для учнів початкової та середньої школи України: від школи Базис (https://vb.me/school_info) разом з Viber-спільнотою Школа.інфо.

Можна також долучитися до:
📍Онлайн-навчання для всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять в Zооm: від Академії Сучасної Освіти А+ (https://aplus.ua/).
📍Дистанційної  школи  5-11 класів: від JAMM School (https://jammschool.com.ua/)
📍До річних матеріалів 1-11 класів безкоштовно дистанційної школи «Центр освіти «Оптіма» (https://optima.school/free-education). Тут потрібно зареєструватися, вказати свою електронну пошту та отримати листа  з паролем для входу.
📌Можна взяти участь у живих уроках, навчальних  матеріалах за весь рік, додаткових активності з  для діток від ThinkGlobal. Слідкуйте за розкладом (https://www.facebook.com/ThinkGlobalUA).
📌А на екстернат-платформі ALTERRA ONLINE EXTERNAT (https://www.facebook.com/alterraschool1) є  доступ до матеріалів та тестів.
Тут ➡️Безкоштовні щоденні зустрічі онлайн з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів та інше. Розклад оновлюється кожного дня на сторінці і Telegram-каналі @OkStudy127
Тут ➡️Безкоштовна серія онлайн майстер-класів (https://od.itstep.org/) і тематичних зустрічей для дітей 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct.
Тут ➡️Безкоштовна реєстрація на онлайн уроки і регулярні щоденні зустрічі дітей з психологом від наукового ліцею Клима Чурюмова (https://bit.ly/3hCf6dm).
Тут ➡️Вільний доступ до повного пакету «Слухач» (1-11 класи) для самонавчання – повна шкільна програма від Центру Дистанційної Освіти «Джерело» (https://cdo.org.ua/reg/).
Тут➡️Уроки в запису та онлайн. А тут https://bit.ly/3sFkZg5 можна зареєструватися, а тут https://www.eduforsafety.com.ua/ знайти уроки українською, англійською мовами. Проєкт School Navigator.
Тут➡️Пізнавальні онлайн-зустрічі від ГО «Смарт Освіта» для дітей та підлітків. Щодня оновлений розклад (https://nus.org.ua/). Заповніть анкету (https://bit.ly/34aOXzh), щоб приєднатися. 
В єдності наша сила та перемога!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! 🇺🇦

 

Шановні батьки!
Якщо у Вас є прохання, побажання або ситуація, яка потребує вирішення, напишіть нам про це. Соціально відповідальна адміністрація Київської гімназії східних мов №1 системно працює над удосконаленням організації освітнього процесу під час дистанційного навчання дітей та в умовах воєнного стану. Дякуємо.

Посилання на форму зворотного зв’язку:

https://docs.google.com/forms/d/1Ggg42MHEWJiWYzoX-YGJ_71I2WKCzqsqS_rh3xe5NHc/edit

 

Дистанційне навчання (архів) доступне за посиланням http://kgsm1.kiev.ua/distantsijne-navchannya-archive/