Дистанційне навчання

Шановні учні та батьки!

✅Уроки під час дистанційного навчання будуть проводитися згідно з чинним розкладом.
✅Уроки розпочинаються відповідно до затвердженого розкладу дзвінків.
✅Учителі самостійно визначають режим проведення навчальних занять (синхронний – у режимі реального часу на платформах Zoom або Google Meet) або асинхронний – у зручний для учнів та вчителя час — на платформі Google ClassRoom).
✅Звертаємо вашу увагу на те, що не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою гімназії, організовується у синхронному режимі – онлайн (решта занять в асинхронному режимі).
✅Усі навчальні матеріали, завдання до уроків, посилання на відео-уроки, інструкції щодо формату проведення уроку, завдання для самостійної роботи та терміни їх виконання будуть надаватися вчителями учням 1-4 класів на відповідних Google дисках ; учням 5-11-х класів — на освітній платформі Google ClassRoom.
✅Розклад уроків із зазначенням онлайн та офлайн -уроків для учнів буде знаходитися на сайті гімназії.
✅Облік навчальних досягнень учнів 5-11 класів проводиться на платформі Google ClassRoom , доступ до якої мають усі діти і батьки учнів.
✅Практичний психолог гімназії, за потреби, буде проводити індивідуальні та групові консультації для батьків учнів.
✅У разі виникнення запитань, у першу чергу, ви можете звернутись до вашого класного керівника- вашого порадника та помічника.
✅Звернутися до адміністрації гімназії, практичного психолога, вчителів ви можете через електронні пошти, розміщені на сайті гімназії, а також через нашу сторінку у Facebook.

Дорогі діти! Пам’ятайте, що період дистанційного навчання – це не канікули, тому виконуйте завдання щодня і не відкладайте їх на потім.

Бажаємо усім доброго здоров’я!
Гімназія чекає на зустріч із вами!

 

Шановні батьки!
Якщо у Вас є прохання, побажання або ситуація, яка потребує вирішення, напишіть нам про це. Соціально відповідальна адміністрація Київської гімназії східних мов №1 системно працює над удосконаленням організації освітнього процесу під час дистанційного навчання дітей та в умовах пандемії. Дякуємо.

Посилання на форму зворотного зв’язку:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVM2WPExmRWXGvGs127OcF7RNfoBA-kR_x_sVxIytFuSr6TQ/viewform

 

Як приєднатися до Google Classroom? (інструкція)
Контакти директора та заступників (ознайомитися за посиланням)
Контакти для зв’язку з вчителями
Дистанційне навчання 1-4 класи
Дистанційне навчання 5-8 класи
Дистанційне навчання 9-11 класи
Виховна робота
Міжнародна діяльність

Дистанційне навчання (архів) доступне за посиланням http://kgsm1.kiev.ua/distantsijne-navchannya-archive/