Психологічна підтримка

Шановні колеги, батьки та наші учні! Прийшли страшні часи випробувань! Випробувань нашої стійкості, мужності, переконань, наших цінностей та ідеалів, нашої незламності, людяності. Так важливо сьогодні відчувати свою впевненість, потрібність, професіоналізм, відчувати СЕБЕ. Нас розкидало по світу: хтось виїхав за межі країни, хтось – до інших областей України, а хтось залишився\повернувся\ вдома, але всі наші думки, наша душа знаходиться тут, в Україні, яка бореться і ПОБОРЕ, ЗДОЛАЄ, ПЕРЕМОЖЕ! Кожному з нас зараз буває дуже нелегко, часом накриває хвилею страшенного болю, відчаю, гніву, злості, вини… Ми стали залежними від новин, а вони теж бувають різні. Виникають зовсім незнайомі проблеми з власними дітьми. Не варто залишатися наодинці зі своїми проблемами, звертайтеся у разі потреби, обираючи зручні месенджери.  Ми можемо спілкуватися онлайн у зручний час. Варто лише домовитися за допомогою телефону або повідомлення і визначити цей час. Телефон психолога Новицька Ніна Іванівна +380506877087, електронна пошта nnovitska2@gmail.com соціальний педагог Лісова Маряна Сергіївна +380507512053, електронна пошта lisova23@ukr.net

Можна скористатися психологічною допомогою, яку пропонують інші колеги психологи за посиланнями:

                                                        Контакти українських психологів (viyna.net)

                                                        http://pidtrimka.online/

                                                        https://don.kyivcity.gov.ua/files/

                                                        https://poruch.me/

                                                        https://imzo.gov.ua/psyholohichnyj-suprovid

Матеріали  за темою (підібрані психологом Новицькою Н.І). Натисніть на картинку для перегляду у повноформатному режимі:

Якщо хочеться додому:

«Наповнитися, щоб наповнити…» РЕСУРСНА ЗУСТРІЧ З ПСИХОЛОГОМ

Зараз як ніколи ми маємо приділити увагу своєму психологічному здоров’ю. У цей непростий час наш настрій постійно змінюється – від оптимізму та натхнення до страху та паніки. Відчуття тривоги, стрес та розпач виснажують нас. Якщо ми подбаємо про себе, то зможемо підтримати наших учнів, близьких, колег, знайомих. 

Психолог гімназії Новицька Ніна Іванівна зустрілася з вчителями початкових класів та вихователями ГПД. До уваги педагогів були практичні поради, вправи як  справлятися з панікою та страхом. Ніна Іванівна порадила що робити, якщо хочеться весь час плакати, як відновитися після негативних емоцій. Також надала корисні посилання для консультацій з фахівцями. А, головне, ми знову зустрілися, були разом, бачили та відчували одне одного, відчували таку необхідну та життєво важливу підтримку!

Ми зможемо на  нашому освітньому фронті тримати стрій, зберігати спокій, продовжувати навчати і навчатися!

Психолог Ніна Іванівна 5 травня провела чудову zoom-конференцію з учнями 8-А та 8-Б класів, де були розібрані важливі питання:

— як заспокоїти себе в стресовій ситуації;

— як навчитись контролювати свій страх;

— як допомогти собі не впадати в паніку;

— як ефективно розподіляти свій час протягом дня;

— спілкування з однолітками.

Дякуємо 🙂