Онлайн-зустріч із автором книги та журналістом

Онлайн-зустріч із автором книги «Домалювати дракону зіниці. Історія Китаю в 50 фразеологізмах» Олександром Николишиним
Ранок 7 квітня видався надзвичайно приємним, до того ж святковим і, безперечно, плідним. Педагоги та учні гімназії опинилися на зв’язку в Zoom із Піднебесною, зі столицею — Пекіном. Їх об’єднала онлайн-зустріч із журналістом українського відділу Центру мовлення на країни Європи та Латинської Америки Медіакорпорації Китаю, автором книги «Домалювати дракону зіниці. Історія Китаю в 50 фразеологізмах» — Олександром Николишиним. Зустріч відбувалася за сприяння Української асоціації китаєзнавців в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю. 
Учні мали змогу познайомитися з таємницями китайської фразеології, її походженням, особливостями перекладу китайських ідіом українською.
Такі зустрічі якнайкраще сприяють культурному розвиткові наших гімназистів, мотивують їх до написання наукових досліджень в Малій академії наук, більше пізнавати, зокрема в царині сходознавства, лінгвістики, мистецтвознавства.
Щиро дякуємо Українській асоціації китаєзнавців, голові правління та випускниці нашої гімназії — Віті Голод — за надану можливість познайомитися з талановитими особистостями, які з задоволенням діляться власним досвідом із нашими учнями та педагогами!