День дітей

5 травня в Японії🇯🇵 відзначають День дітей (японською🇯🇵: こどもの日). 
Тож перший день у гімназії після виходу учнів із карантину був досить символічним. І молодші школярі, і старші гімназисти на уроках японської мови мали змогу вже у своїх затишних класах із педагогами та однокласниками відсвяткувати цей день: хто виготовити оригамі окуня — символа свята, хто з допомогою презентації розповісти про цю диво-рибу, а всі разом об’єднатися з японськими дітьми, які, знаходячись за тисячі кілометрів від нас, цього дня стають осередком, довкола  якого вирують різноманітні дійства.
Так зі своїми вихованцями — учнями 5-А, 8–В, 8-Г класів — учитель Зоя Миколаївна Карпенко мандрували сторінками історії виникнення свята та знайомили присутніх із основним символом цього дня. 
Наталя Григорівна Івахненко та її юні японісти, учні 6-А та 6-Б класів, майстрували оригамі, створювали ілюстрації.
У це останнє свято «золотого тижня», яке відзначається в Японії, наші учні 4-А класу теж підготували презентації, відео, малюнки. Юні мовознавці-японісти 3-Г і 2-В класів також виготовляли こいのぼり «койноборі»- символ свята. А от у 2–А відбувся інтегрований урок східної мови та дизайну й технологій, під час якого гімназисти знайомилися зі святом дітей в Японії та виготовляли різнокольорових паперових карпів. А вела їх стежками японської культури та мови Зоя Юріївна Бойцова.

А ми всі щиро бажаємо, аби діти всього світу жили в мирі, злагоді, щасті, любові, були здоровими, адже вони — наше майбутнє!

🌏