Започаткування співпраці з НАУ

Сьогодні у Національному авіаційному університеті відбулася робоча зустріч ректора Максима Луцького і директора Київської гімназії східних мов №1 Оксани Проскури за участі декана Факультету міжнародних відносин НАУ Юрія Волошина.

Під час зустрічі було обговорено питання удосконалення системи безперервної освіти та зв’язків середньої і вищої шкіл.

Також, розглядалися можливості:

— участі у роботі дипломатичної школи Київської гімназії східних мов №1, що діє у рамках угоди гімназії та Міністерства закордонних справ України;

— методична допомога середньому навчальному закладу у проведенні лекцій, бесід, консультацій, виступів перед школярами та їх батьками з метою профорієнтації тощо.

Результатом зустрічі стала домовленість щодо підписання Угоди про співпрацю між Національним авіаційним університетом і Київською гімназією східних мов №1.

Підписання заплановане на серпень 2021 р. і буде присвячене 30-річчю Незалежності України та 85-річчю існування Київської гімназії східних мов №1.

Урочиста церемонія підписання угоди про співпрацю відбудеться за участі міжнародних партнерів Київської гімназії східних мов №1.

Джерело: https://nau.edu.ua/ua/news/2021/7/nau-zapochatkuvav-spivpratsyu-z-kiivskoyu-gimnazieyu-shidnih-mov-%E2%84%961.html