Директор арабської школи «Аль Амаль» («Надія») пан Абд Аль Басіт Аль Хатіб відвідав Київську гімназію східних мов № 1 із робочим візитом

Канікули тривають! Але ми не зупиняємо нашу міжнародну діяльність, яка ґрунтується в Київській гімназії східних мов №1 на засадах освітньої та культурної дипломатії. 
Тож 19 серпня відбулася робоча зустріч адміністрації нашого освітнього закладу за участі учителя арабської мови Саліха Саліха Абда, випускниці гімназії Сєльбі Кулликової та директора арабської школи «Аль Амаль» («Надія») пана Абд Аль Басіт Аль Хатіб. Це був обмін досвідом щодо освітнього процесу в умовах пандемії. Також ми розповіли про наш заклад освіти, його історію, про наших учнів і педагогів, цікаві заходи, що відбуваються в стінах гімназії, дали відповіді на питання пана директора, які він поставив, цікавлячись освітнім процесом і позаурочною роботою. У відповідь почули про особливості навчання в арабській школі. Звернули увагу на певні відмінності, не могли не помітити, що є багато спільного. А ще провели невеличку екскурсію нашою гімназією. Пан Абд Аль Басіт Аль Хатіб залишився задоволеним від зустрічі та щиро подякував за гостинність. А на завершення візиту ми запросили нашого гостя, а в його особі педагогів і учнів із очолюваної ним школи на наші ювілейні урочистості, натомість і нас люб’язно запросили відвідати їх освітній заклад. Також домовилися про онлайн-уроки з носіями арабської мови, онлайн-мости з учнями та педагогами. Горизонти відкриті! Нам їх досягати!