КГСМ №1 взяла участь у святкових заходах до Дня Незалежності, організованих у парку «Совки»

21 серпня парк «Совки» зустрів нас свіжим неспекотним літнім ранком, приємним затінком і неймовірною енергетикою свята, усміхнених облич, запального танцю, музики та співу! 
Саме в цьому затишному парку відбулися заходи, мета яких — зустріти ювілейний 30-ий День Незалежності нашої рідної України. Присутні мали змогу подивитися на виступи колективів не лише з України, але й побачити оригінальні номери юних майстрів співу й танцю, які приїхали до нас із-за кордону. Кожен мав нагоду відвідати зо два десятки локацій, узявши участь у захопливих майстерках. 
Приємно відзначити, що наш заклад став активним учасником цього, без перебільшення, священодійства. Уроки арабської на свіжому повітрі від Саліха Саліха Абда та Олени Ахмад; неймовірна локація японістів Зої Карпенко та Наталі Івахненко дала змогу присутнім зануритися в японську культуру, зробити селфі в кімоно, виготовити японський прапорець і дізнатися, що він називається «хата» (і це єднає нас із Країною Сонця, що сходить); узяти урок турецької від Ольги Ільченко та Ірини Айдин, потанцювати запальний турецький «Халай» разом зі Світланою Мазуркевич; прописати кілька слів корейською, а допомагали в цьому Даша Спіріна та Саша Лисенко; стати учасником костюмованої вистави із учителями англійської (Олена Степанюк, Валентина Фомінова, Лариса Завгородня, Ганна Шиян); каліграфічно прописати китайські ієрогліфи або зробити витинанку китайського ієрогліфа «щастя», пересвідчитися на власні очі в магії проведення китайської чайної церемонії (Хань Ліна-лаоши, Катерина Мілюк, Світлана Гарбарчук, Анна Ковальчук).
А ще не можна було відмовити малечі в аквагримі від нашої випускниці Сандри Фомінової.
А що вже дракони, леви, перегук барабанів — усе створювало неймовірно святковий піднесений настрій. Наші учні теж узяли участь у святі. Вони в нас найкращі! Батьки сприяли й допомагали проведенню наших суботніх заходів. 
Підтримка, супровід, підготовка та організація участі гімназїї в заході була в професійних руках заступниці директора з виховної роботи Олени Луцак та радниці директора з міжнародної співпраці Оксани Манжелій. 
На гімназійні локації завітав голова Святошинської в місті Києві держадміністрації пан Сергій Павловський. Тож можна сказати, що ми провели його уявними класами та коридорами нашого закладу освіти, водночас запросили на справжню гостину. Нам скоро 85, тож ми чекаємо на гостей! 
Дякуємо ВСІМ ПРИЧЕТНИМ до цього неймовірного дня, насиченого, святкового феєричного! Діти, батьки наших гімназистів, педагоги, ви зробили це свято по-справжньому незабутнім, ДЯКУЄМООООО!🎉👏🎉👏🎉
Із прийдешнім святом, дорога гімназійна родино, рідний Святошинський районе, Києве, Україно! Із першими тридцятьма роками НЕЗАЛЕЖНОСТІ! 🇺🇦