Участь у заходах у Посольстві Індії

На честь Дня мови гінді 14 вересня проводиться Пакхвара з гінді, що в перекладі означає «два тижні» або «половина місяця». У цей період оголошуються різні конкурси з майстерного володіння мовою. Свято спрямоване на посилення позицій мови гінді як державної в багатомовному просторі країни. Висловлюють також вдячність іноземним учням та студентам, які вивчають гінді; вчителям, котрі навчають мови. 
Із цієї нагоди 21 вересня в Посольстві Республіки Індія проводилося конкурсне змагання з майстерності володіння мовою гінді серед співробітників Посольства. Запрошеними гостями були викладачі гінді, учні та студенти, які вивчають мову. Учні 7-В та 8-Г класів Київської гімназії східних мов №1 разом із учителькою мови гінді Хмельковою Джамілею Валіуллівною представляли на заході наш освітній заклад і читали на честь свята вірші мовою гінді напам’ять.
Для гостей були підготовлені презенти з символікою Індії, частування традиційної індійської кухні та приємне спілкування з незабутніми враженнями. 
Після свята була організована тепла творча зустріч із новим аташе з питань культури, у ході якої обговорювалися перспективи подальшої співпраці КГСМ №1 та Посольства Республіки Індія в Україні на 2021-2022 навчальний рік. Дякуємо за запрошення та чекаємо на нові зустрічі й втілення творчих освітніх проєктів!  🇮🇳🙌🇺🇦