День проголошення Турецької Республіки

29 жовтня відзначається День проголошення Турецької Республіки.
Саме цього дня в 1923 році Великі національні збори в Ангорі (нині — Анкара) проголосили колишню Османську імперію республікою, першим президентом котрої став Мустафа Кемаль Ататюрк, який провів низку реформ, що перетворили Туреччину на першу серед мусульманських країн світську державу.
Сердечно вітаємо наших турецьких друзів і партнерів із Посольства Турецької Республіки в Україні, Інституту імені Юнуса Емре в Києві, усіх, хто святкує національне свято дружньої країни з Днем проголошення Турецької Республіки.
Користуючися нагодою, хочемо подякувати Його Високоповажності Послу Туреччини в Україні панові Ягмуру Ахмету Гюльдере за запрошення адміністрації Київської гімназії східних мов №1 на урочистий прийом , що відбувся 29 жовтня в ознаменування національного свята. 

🇺🇦🇹🇷 Друзі, переглянувши розміщені на Гугл-дискові роботи наших юних тюркологів, яких мотивували до творчості вчителі турецької мови Наталя Джигора, Ірина Айдин, Ольга Ільченко та наш волонтер пан Хасан Озкан, ви зможете зануритися в атмосферу національного свята Туреччини.
https://drive.google.com/drive/folders/1JM20qQgnt9cu9Me21OiUT1I2Z7iZPKbb?usp=sharing