Участь педагогічних працівників гімназії у міжнародній науково-практичній конференції

Участь педагогічних працівників гімназії у міжнародній науково-практичній конференції «Україна між Сходом і Заходом: проблеми і перспективи міжкультурної комунікації»

21-22 жовтня 16 педагогічних працівників гімназії взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Україна між Сходом і Заходом: проблеми і перспективи міжкультурної комунікації», присвяченої  150-річчю від дня народження Агатангела Кримського на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України (очна та заочна участь у пленарному засіданні, у роботі секцій науково-методичного семінару «Сучасні особливості та проблеми міжкультурної комунікації»).

Організатори конференції: Національний університет біоресурсів і природокористування України, Інститут філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, Володимир-Волинський педагогічний фаховий коледж ім. А.Ю. Кримського,  Київська гімназія східних мов №1.

Конференцію привітали директор О.І. Проскура, вчитель арабської мови Саліх Саліх Абд. На пленарному засіданні із доповіддю виступив заступник директора з навчально-методичної роботи М.П. Савченко. 16 педагогічних працівників гімназії на конференції представили тези виступів з актуальних проблем іншомовної освіти в гімназії у діалозі України та Сходу.

Адміністрація та колектив гімназії була нагороджена Подякою гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України за вагомий внесок в організацію міжнародної науково-практичної конференції «Україна між Сходом і Заходом: проблеми і перспективи міжкультурної комунікації» (до 150-річчя від дня народження Агатангела Кримського) і багаторічну плідну співпрацю з кафедрою філософії та міжнародної комунікації гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України.

16 педагогічних працівників за участь у конференції отримали сертифікати підвищення кваліфікації кількістю 16 годин. Тези доповідей педагогічних працівників будуть опубліковані в електронній версії матеріалів конференції.