Вшанування пам‘яті Мустафи Кемаля Ататюрка (Турецька Республіка)

Щороку 10 листопада в Туреччині о 09:05 ранку звучить пронизлива сирена: усе завмирає, окрім безперервних галузей промисловості. Люди різного віку, стоячи, ушановують пам’ять першого Президента Республіки, Батька нації — Мустафи Кемаля Ататюрка. 
Далекого листопадового ранку 1938 року саме в цей час зупинилося серце Великого реформатора. Три дні поспіль нескінченним потоком ішли громадяни Туреччини до Нового палацу, щоб попрощатися з Людиною, яка навіки залишилася жити в серцях усіх турків.
Щороку поети присвячують зворушливі рядки віршів, приурочених пам‘яті Великого Сина Туреччини. 
Ось і цьогоріч учні 6-9 класів Київської гімназії східних мов №1, декламуючи поетичні твори турецькою мовою, долучилися до традиційного вшанування пам’яті Мустафи Кемаля Ататюрка. Покликання на Гугл-диск, де можна почути ці поетичні читання наших юних тюркологів, тут: https://drive.google.com/drive/folders/1Hb4xATg9VZrZh3A0YYBwBm0PeZsjCJJz?usp=sharing
О 08.50 учителі турецької мови долучилися до онлайн-трансляції панахиди на сторінці в Instagram Посольства Турецької Республіки в Україні. Старшокласники мали цього дня тематичні уроки онлайн. А учні 6-В та 11-В приєдналися до трансляції заходу в Instagram.
Також листи з нагоди вшанування пам’яті Мустафи Кемаля Ататюрка були надіслані до Посольства Туреччини в Україні та Інституту імені Юнуса Емре в Києві.🇹🇷