Майстер-клас для вчителів корейської мови

19 листопада у готелі «Premier Rus Hotel» відбувся майстер-клас із підвищення кваліфікації викладачів корейської мови.
У майстерці брали участь представники освітніх закладів Києва, Львова, Дніпра.
Очільник корейського освітнього центру пан Кім Кьонг Так привітав усіх учасників урочистою промовою й закликав співпрацювати надалі.
Викладачка корейської мови кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південної-Східної Азії Навчально-наукового інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка пані Джанг Йонг Джін виступила з доповіддю про завдання розвитку навчання корейської мови в середній та старшій школі.
Головний спеціаліст відділу змісту освіти МОН України Коваленко О.Я. представила слухачам організацію освітнього процесу з іноземних мов.
Про сучасний стан викладання корейської мови у КГСМ №1 та своїм досвідом роботи поділилася вчитель гімназії Сидорчук І.І. Також у майстер-класі брала участь і вчителька корейської мови нашого закладу освіти Вдовиченко К.Б.
А на завершення заходу кореїсти виготовили пам’ятні сувеніри з традиційного корейського паперу (майстерка від пані О Чонг Йоль). Такі заходи сприяють не лише підвищенню педагогічної майстерності педагогів та викладачів, але водночас слугують об’єднуючим фактором у справі вивчення та розповсюдження в Україні корейської мови, знайомству громадян нашої крани з культурою Республіки Корея. Щиро вдячні Корейському освітньому центрові та його директорові панові Кім Кьонг Так за можливість для наших учителів-кореїстів долучитися до майстер-класу.