Премія Надзвичайного та Повноважного Посла Китайської Народної Республіки в Україні ЙВ пана Фань Сяньжун

Три роки тому Посольством Китайської Народної Республіки в Україні було засновано Премію Посла КНР в нашій державі з метою заохочення активної педагогічної діяльності вчителів китайської мови, а також стимулювання інтересу учнів до вивчення китайської мови в Україні, із наміром фінансової підтримки науково-дослідницької діяльності викладачів університетів та співробітників Академії педагогічних наук України, які займаються дослідженнями в галузі лінгвістики, методики викладання китайської мови, перекладацької діяльності та мають досягнення у видавничій сфері.
Цього року премією за визначні успіхи у викладанні китайської мови нагороджено вчителів Київської гімназії східних мов №1 Людмилу Геннадіївну Сократову та Віру Абрамівну Чжен, а також за успіхи у вивченні китайської мови було нагороджено двох одинадцятикласників нашого закладу освіти — Даніїла Гордєєва та Антоніну Суханову. 
Через карантинні обмеження церемонія вручення премії проходила у двох режимах — онлайн та офлайн. В урочистій промові з нагоди вручення Премії Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні ЙВ пан Фань Сяньжун зазначив, що рівень викладання та навчання китайської мови в Україні є досить високим, що дає нашим учням і студентам можливість вступу до найкращих закладів вищої освіти Китаю, де українська молодь із успіхом продовжить вивчення китайської з носіями мови.
У Посольстві КНР в Україні від імені адміністрації та педагогів Київської гімназії східних мов №1 виступила з промовою В.А.Чжен, яка подякувала панові Послові за увагу до нашого закладу освіти, учнів і вчителів, висловила сподівання на продовження співпраці між гімназією та Посольством, що, безперечно, буде сприяти розвиткові та поширенню китаїстики в Україні, дружнім та діловим відносинам, зокрема й в освітній галузі, між нашими обома країнами.
Ми вітаємо та пишаємося нашими учнями та педагогами, які були відзначені на такому високому рівні. Також щиро переконані, що попереду на нас чекають ще більші досягнення та заслужені нагороди як гімназистів, так і вчителів!