День дітей

Діти — це майбутнє будь-якої країни та її народу. Тож цілком зрозуміло, що День дітей — це національне свято, яке шанується та відзначається чи не в кожній цивілізованій країні світу.
До прикладу, у Туреччині🇹🇷 Національне свято дітей відзначається 23 квітня разом із Днем Незалежності. За заповітом першого президента Турецької Республіки Кемаля Ататюрка, який вважав, що майбутнє нації закладається в дитинстві, у цей день дорослі на деякий час поступаються своїм авторитетом дітям.
А от у Японії🇯🇵 День дітей відзначається 5 травня і теж має свої традиції святкування.
Напередодні урочистостей по всій Японії розвішують «коіноборі» – прапорці у формі риб коропів, які є символом стійкості та наполегливості.
Також 5 травня святкують День дітей і в Республіці Корея. Корейський педагог Пан Джон Хван започаткував це свято, яке з 1975 року стало офіційним вихідним днем у Кореї🇰🇷. Зазвичай цього дня корейці родинами відвідують парки розваг, тематичні фестивалі, спортивні змагання, які присвячені дітям.
Наші гімназисти не могли зрадити щорічних традицій святкування Дня дітей у Туреччині, Японії та Республіці Корея. Україна й наш народ переживають зараз драматичні часи: діти змушені були разом зі своїми батьками переїхати до різних куточків нашої країни та за кордон, але всіх нас об’єднує бажання знову бути разом, не відчувати болю через ті страхіття, які несе війна, не боятися чергових вибухів, а жити, навчатися, працювати, творити під мирним небом, чого ми щиро бажаємо всім дітям на планеті.
За цим посиланням ви зможете переглянути роботи до Дня дітей учнів, що вивчають турецьку мову: https://drive.google.com/drive/folders/1-AwmGHeQF_qsr9z7s8NO2IGKiLqRjMTf (Учителі Наталя Джигора та Ірина Айдин).
А це посилання допоможе вам зануритися в атмосферу свята дітей у Республіці Корея: https://drive.google.com/file/d/1ZfwnLkdkaXq0Nh8fi2ohdabtj6VvF7Cg/view?usp=drivesdk (Учитель Карина Вдовиченко)
Також пропонуємо переглянути добірку світлин і відеопрезентацій від учнів-японістів (Учителі Зоя Бойцова та Зоя Карпенко).
Нехай війна ніколи не стукає до ваших домівок, а ми переможемо, обов‘язково переможемо! Усе буде УКРАЇНА🇺🇦

Фото:

Відео:

#Освітній_фронт_КГСМ1

#Освітній_фронт_Святошин