День кульбабки

13 травня — Всесвітній день кульбабки.

Одним із символів квітучої весни є веселі жовті кульбабки. Ці квіти розсипаються по траві, немов яскраві іскри розплавленого сонця, покривають золотистим килимом галявини і наповнюють серце тихою, спокійною радістю. Вони настільки чудові, що люди присвятили їм свято – Всесвітній День кульбаби або World Dandelion Day, який відзначають 13 травня.

У північних народів є красива казка про кульбаби. Згідно з нею, здавна люди не вміли радіти приходу весни, тож Сонце вирішило підняти їм настрій і послало на землю мільйони сонячних зайчиків, які впали на траву і перетворилися на жовті квіточки — кульбаби. Дивлячись на ці квіти, люди посміхалися і відчували себе щасливими. 

Учні початкової школи теж долучилися до святкування та провели цікавий «Кульбабковий день», темою якого стала ця весняна квітка. Так, наприклад, на уроках читання діти знайомилися з легендами, казками, віршами, скоромовками про кульбабку, шукали цікаву інформацію, на уроці української мови створювали опис квітки, а на математиці  розв’язували задачі теж про кульбабку, а ще творили — малювали та робили аплікації.  А яскравий фотоквест «Кульбабка» створив для всіх чудовий сонячний настрій! 

#Усе_буде_Україна #Освітній_фронт_КГСМ1 #Усе_буде_КГСМ1

Фото:

Відео: