Звернення до гімназійної родини

❤️Дорога моя, гімназійно родино!
Годинник відраховує останні години особливого, надміру драматичного 2021-2022 навчального року. Року, коли пожежа була не в наших гарячих, небайдужо-неспокійних серцях, а в реальності. Ніч 14 лютого підготувала нас до другого, ще більш страшного удару… Через 10 днів після пожежі більшість із нас прокинулися від страшних вибухів… Війна постукала до кожної нашої домівки, до великого нашого дому, який зветься Україна! Але ми ні на мить не втратили віри, віри в себе, своїх рідних і близьких, друзів, наших захисників і захисниць, які за ці майже сто днів війни янголами-охоронцями стоять на захисті Батьківщини!
🔔Так, це особливий рік. Рік непідробно-щирих емоцій і гордості за кожного, хто не схибив і був поруч, підтримуючи нас, педагогів, власних дітей, які опинилися чи не перед значно серйознішими викликами, ніж ми, дорослі.
🔔Так, цей, ні на який інший не схожий, 2021-2022 навчальний змусив нас багато чого зробити та багато чому навчитися, а ще вірити, вірити в людей, у те, що добро переможе люте зло, у те що кому треба поставити після слова «повернутися», говорячи: «Повернутися, не можна залишатися». А ми повернемося: хтось у рідну Україну, хтось — у рідний Київ. І всі ми обов‘язково зустрінемося в рідній гімназії!
🔔Ми вистояли зараз, і гідно стоятимемо аж до самої Перемоги. Ми теж герої, бо наші вчителі продовжили навчати дітей, а діти брали ці знання, аби не бути такими невігласами, які прийшли на нашу святу землю.
Ми всі знали, що завжди варто прагнути більшого. Ми зібрали навколо себе найкращих — дітей і педагогів! Ми не боялися труднощів. Ми йшли далі, коли інші хотіли зупинитися. І так буде завжди! Нас знають у всьому світі! Ми є, були та будемо номер один завжди й в усьому!💥

❤️Неймовірні та вже рідні для кожного й кожної з нас випускники 2022! Моє вам замість тисячі слів – ДЯКУЮ! Дякую, що ми мали щастя навчати вас! Дякую, що іноді й ви нас навчали. Ми трималися один одного в різні хвилини шкільного життя. А особливо ці останні більш ніж три місяці. Ви навчилися не лише приймати поради та слова підтримки, але й самі, уже якось мудро, по дорослому, підтримували нас. Ви дали надію в те, що незабаром зустрінемося, побачимося та наговоримося. І це буде не онлайн, а наживо. Як колись… До війни. Не можна повернутися в минуле та змінити свій старт, але можна стартувати зараз та прийти до омріяної перемоги на фініші! Вірю в кожного та люблю!
❤️Ви, ті, хто завжди в пошукові, у кого серце болить за справу, за дітей, за гімназію, дорогі мої колеги! Я пишаюся вами, вашою жертовністю та вивіреною часом і досвідом життєвою мудрістю. Наша спільна праця дає щедрий урожай — покоління за поколінням наших гімназистів. Ви дали Україні дипломатів, мовознавців, письменників, лікарів, учителів, військових, а головне гідних громадян, якими пишаєтеся самі, якими пишається наша країна! Дякую за все! І йдемо разом далі!
❤️Дякую, дорогі батьки, за ту силу натхнення та підтримки, яку ви даєте своїм дітям та вчителям. Почуття вдячності за ваших дітей настільки велике, що цим хочеться поділитися з усім світом. Дякую, що довірили нам найрідніших, найдорожчих, найбажаніших — ваших дітей, а тепер дозволю собі сказати, НАШИХ!
❤️Безмежно вдячна всім, хто був і є поруч увесь цей сповнений драматизму рік. У нас украли весну, але ніколи не зможуть украсти силу волі та прагнення до Перемоги, до бажання бачити Україну вільною та незалежною європейською державою! Рушаймо разом! Слава Україні! Слава українцям та українкам! Слава гімназії🇺🇦
Щиро ваша директорка О.І.❤️